S Dreamlife na poradce Roberta Kiyosakiho do Prahy

0
1327

Seminář se uskuteční 5. února 2012 v pražském Kongresovém centru a zajímavé informace se na něm dozvědí jak začínající podnikatelé, tak i pokročilí investoři. Blair Singer je mezinárodně uznávaný speaker a především kouč komunikačních dovedností. V Praze představí strategie, které učí manažery největších firem světa z Fortune500. Tom Wheelwright prozradí metody nabyté během své 25leté praxe: jak dosáhnout ziskových strategií a poradí, jak vyzrát nad daněmi. Ken McElroy vysvětlí, že investování do nemovitostí je pro každého a není potřeba mít v bance miliony  – stačí použít peníze cizích lidí. Specialista na investice do drahých kovů Andy Tanner předpoví, jak se bude vyvíjet ostře sledované zlato či stříbro a kdy a jakým způsobem je do něj vhodné investovat.

Existuje jednoduchý způsob, jak vytvořit obrovské bohatství. Bohatí lidé to pochopili a stejně tak i vy můžete vybudovat obrovský majetek, který vám umožní dosáhnout snu o finanční nezávislosti. „Dnes je nejlepší čas naučit se, jak investovat do podnikání, nemovitostí i na finančních a komoditních trzích. Krize přinese mnoho vítězů i poražených. Vy si nyní můžete vybrat stranu, na které se ocitnete – všechno závisí na úrovni vaší finanční inteligence,“ popisuje Tom Wheelwright.

Důvody, proč se zaměřit na zvyšování příjmů během krize, jsou zřejmé: „Počet pracovních míst i zaměstnavatelé jsou nepředvídatelní, k tomu připočítejte riziko vysoké inflace,“ vysvětluje autor knih o nemovitostech Ken McElroy důvody, proč začít investovat či rozjet podnikání. Blair Singer, autor knihy Little voice mastery, tvrdí, že věci jsou nepředvídatelné, pokud vám chybí správné vzdělání a schopnosti ke zvládnutí svého byznysu, investic a psychiky. „Mít vlastní firmu je nejlepší ochrana před inflací. Při růstu cen můžete těžko žádat svého šéfa o vyšší plat, protože on má úplně stejný problém jako vy. Jakmile máte svůj podnik, můžete zákazníkům přinést vyšší přidanou hodnotu či nové produkty a generovat neomezený příjem,“ říká.

Do konce roku získají lidé vstupenku za zvýhodněnou cenu 5 900 korun v síti TicketStream, poté bude o tisíc korun dražší. „Kapacita sálu je 2 000 lidí a očekáváme, že bude naplněna, stejně jako tomu bylo při semináři Roberta a Kim Kiyosaki, který se uskutečnil letos v červnu,“ říká pořadatelka akce Hanka Cohen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here