RoomPerfect System: Zvuková dokonalost pro náročné

0
1833

“Celé roky jsem se mi doslova v noci zdálo, že konečně budu mít perfektní ozvučení – bez kompromisů,” říká Peter Lyngdorf, zakladatel společnosti Steinway Lyngdorf. Peter Lyngdorf vždy patřil k perfekcionistům, pro které se hudba a především zvuk stal druhem umění. Samozřejmě si sen splnil a tím vlastně i všem, kterým hudba slouží jako terapie. Něco na tom bude – z každého divadelního představení si můžeme odnést zcela jiné pocity: pocity rozčarování ze špatného ozvučení či pocity naprostého ohromení akustikou.

Pro takové případy přichází společnost Steinway Lyngdorf se světově unikátní RoomPerfect Technologií, abychom si doma připadali jako v hledišti středověkého divadla nebo přímo v centru dění. Tato technologie nabízí nádhernou alternativu k tradičnímu způsobu úpravy prostor pro zvukový systém, jenž se přizpůsobí vlivům místnosti.

Vlivům v místnosti? Přesně tak!

RoomPerfect, jako první skutečně 3dimenzionální technologie prostoru na světě, je jedním z nejkomplexnějších patentů v historii akustiky. A právě na akustiku a zvuk působí i zdánlivé maličkosti, kterými většinou byt vybavujeme:

  • materiály
  • nábytek a rozmístění nábytku
  • doplňky
  • velikost místnosti
  • uspořádání místnosti
  • umístění reproduktorů

Sečteno podtrženo, málokdy se nám podaří skloubit vše dohromady tak, aby vznikla dokonalá harmonie zvuku a ještě příjemného bydlení. A právě od toho je tu RoomPerfect Technologie, která okamžitě změří frekvenční rozsah bytu a uzpůsobí tomu své funkce – nastavuje akustický tlak i různé filtry pro plně automatizovaný proces.

RoomPerfect používá skutečnou trojrozměrnou měřicí techniku a jedinečné výpočty pro analýzu a optimalizaci zvuku v místnosti.  Jednoduše řečeno: pracuje s akustikou daného místa. A my si tak – nehledě na to, kde se právě nacházíme – můžeme užívat pocitu 3D kina či živého vystoupení třeba u skleničky vína.

Zvuková dokonalost pro náročné. Tak se tomu říká. Někdo má slabost pro drahé doutníky, jiný se spokojí s kvalitní hudbou. Každému podle libosti. Stačí si jen vybrat z nabídky produktů Steinway Lyngdorf, které jsou šité na míru každému i hodně náročnému zákazníkovi. Navíc si s každým reproduktorem domů odnesete přímo designový kousek v kovovém či dřevěném provedení. Jak si jen budete přát.

Steinway Lyngdorf má pobočky po celém světě, v Čechách zatím ale něco podobného můžeme jen očekávat. I tak to není daleko – nejbližší prodejní místa, kde si můžete vybrat zvukovou techniku dle chuti, objevíte v Mnichově či Budapešti. Připravte se tedy na pořádnou show!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here