Robert A. Rohm: Máte na víc, než si myslíte!

17
2811
Změnil pohled na lidské vztahy a lidské chování dvěma milionům lidí, a to nejen na seminářích, ale velmi často také ve firemní sféře, kde se zaměřuje na zvyšování produktivity práce a redukování konfliktů. Není divu, že je natolik oblíbeným, jeho zábavný způsob sdělování informací slaví úspěch a současně je jeho metodika široce uplatnitelná v profesním i osobním životě.
Robert Rohm je v současné době prezidentem vlastní společnosti Personality Insights zaměřené na vzdělávání v oblasti komunikace a rozvoje mezilidských vztahů. Doktorský titul získal na univerzitě Severního Texasu a od té doby se již více než 25 let věnuje přednášení a výuce. Publikoval také řadu knih, mezi jeho tituly patří například Pozitivní povahové profily, Rozdílné potřeby nebo Kdo si myslíte, že jste… Nyní byl pozván do České republiky, aby mohl nám všem rozšířit obzory a posunout nás zase o krok dále.

Na Youtube.com můžete shlédnout další videa z přednášek a seminářů…
A co můžete od jeho semináře očekávat? Zvýšení produktivity, redukci stresu a stresových situací, identifikaci vlastních silných stránek, vyšší motivaci, úspěšnost v mezilidských vztazích, zlepšení vůdčích schopností, posun v oblasti team-buildingu… Ano, zní to neuvěřitelně, ale Robert Rohm je opravdu unikátní osobností, přečtěte si, co o něm říká slavný Zig Ziglar:
„Robertův pohled na komunikaci vám může změnit život… Věřím, že jeho myšlení je klíčem ke šťastným a zdravým vztahům stejně jako k úspěchu ve finančním světě. Používáme jeho systém v mé společnosti a sám jsem se ohromně poučil. Robert Rohm vám pomůže porozumět vašim lidem jako nikdy předtím!“
Jak porozumět lidem a lidskému chování vysvětluje Robert Rohm na srozumitelném modelu DISC, který byl vyvinut týmem respektovaných psychologů a prověřen praxí nejen v oblastech osobního života, uplatňuje se také ve školství, armádách, letectví a samozřejmě podnikání. Klíčem jsou čtyři aspekty chování, kterými model identifikuje preference každého jedince. Sama zkratka již vystihuje tyto čtyři oblasti – dominance, ovlivňování, stabilita, svědomitost. Dominance a svědomitost vystihuje úkolově zaměřené aspekty lidského chování a ovlivňování a stabilita zastupuje sociální aspekty, přičemž druhý pohled reprezentuje otevřenost osobnosti mírou dominance a ovlivňování v kontrastu s opatrností a obezřetností vyjadřované stabilitou a svědomitostí.
Náš magazín Dreamlife.cz se stal hlavním partnerem semináře Dr. Roberta Rohma, Ph.D., který pořádá nová společnost Akademie úspěchu. Tento jedinečný projekt vznikl za účelem přivádět a představovat v Česku světové osobnosti úspěchu, motivace a osobního rozvoje. První seminář se bude konat v neděli 17. ledna 2010 v brněnském hotelu Bobycentrum. Cena vstupenky je 870 Kč, které si můžete objednat v předprodeji i na Dreambay.cz. Nebyl by to třeba skvělý vánoční dárek?

17 KOMENTÁŘE

 1. Již minulý rok byl v ČR, na semináři free enterprice celebration pro asi 10 000 Amwayáků, jelikož je Amwayák. A byl to fakt mazec. Mám od něj podepsané knížky. Nevím jaký je doslovný překlad, ale jeho kniha v češtině se jmenuje positivní povahové profily a né Profily pozitivních osobností, ale možná je to jiná kniha.

 2. Děkujeme za informaci o již vydaném překladu knihy, v článku jsme nepřesnost upravili, vznikla překladem názvu přímo z anglického originálu. Skvělá pozornost! S pozdravem TN, Dreamlife.cz

 3. Ano, Dr. Rohm byl minulý rok v Čechách, když přednášel na semináři Amway. On však není Amwayák, pouze byl od Amway objednán a přednášel pouze pro ně, ne pro veřejnost. Oni moc dobře vědí, proč si ho zvou na své semináře – prostě proto, že je to světová třída!

 4. Ano R.Rohm je trida.
  mela jsem moznost uz dvakrat videt je prednasku nazivo, je to nejen skvely recnik, ale on to hraje – mluvi celym telem. A to o cem mluvi – zachrani vam to spoustu vztahu s lidmi a je to soucasne klic jak se s kazdym domluvit ke sve spokjenosti. Takova mazana diplomacie – jak dosahnout presne toho co chcete a ten druhy Vam jeste podekuje.
  Tak co vsichni – obchodnici, vyjednavaci, prodavaci, dealeri, podnikatele, atd… neni to prave PRESNE TO CO POTREBUJETE :).
  ted jak ctu co jsem napsala – je to jak reklama, ale at je nemam s tou akci nic spolecneho a ten chlap je fakt The best.
  a.

 5. no, nevim jak uspesny Amwayak je, ale co vim jiste je to , ze s Amway ma podepsanou svou vlastni licenci a casto se ucastni akci Amway jako navstevnik.. I kdyby mel svou licenci jen na nakup vyrobku, tak to z nej Amwayaka uz dela 🙂

 6. To má takto ošetrený asi každý sieťovy marketing. V Amway ako aj u iných MLM je zakázané robiť iný sieťovy marketing, ak ste v jednom z nich dosiahli určitu úroveň. V Amway je to Platinová úroveň. Myslím si, že je to s toho titulu, aby sa nezneužívala a neprenášala vybudovaná sieť do iných spoločnosti a tým k jej zneužívaniu. Je to však jedno s Robertom A. Rohmom to nemá nič spoločné. On nerobil seminár pre Amway, ale pre InterNET Services. A to je spoločnosť, ktorá je síce školiacím inštitútom pre amway distributorov, ale len jednej siete. Nie všetci Amway distributori mali možnosť ísť na tento seminár. Táto spoločnosť na územi Európy pracuje nezávisle bez zásahov od Amway Česká Republika.

 7. Tento seminář je pro celou Českou republiku a také i pro Slováky, proto je v Brně.
  Pokud bude hodně velký zájem, bude možné udělat za rok další seminář, ovšem ten již bude za plnou cenu – tedy dvoj až trojnásobek ceny tohoto semináře.

 8. Je množství lístků nějak omezeno? Ptám se, zda-li postačí objednat si lístek např. v září. Děkuji Vám za odpověď a za skvělou práci a vedení magazínu Dreamlife!
  Eva

 9. Ahoj, pokud chybí někomu po přednášce funbook jeden se dostal ke mě, nejspíš při podepisování knihy. V případě že vám chybí nechte zde na sebe kontakt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here