Dan Bilzerian: Kdo to je a žije si opravdu svůj DreamLife?

0
18428

Dnešním tématem bude světoznámý playboy a multimilionář Dan Bilzerian. Že vám to jméno nic neříká a proč byste ho vůbec měli znát? Dan svým nezřízeným životem inspiruje, ale zároveň pobuřuje spousty lidí na světě. V tomto článku se tedy podíváme, kdo Dan Bilzerian vůbec je a co jste o něm možná nevěděli.Dan Bilzerian

Kdo je Dan Bilzerian?

Dan Bilzerian narozen 7. prosince 1980 v Tampě na Floridě, jehož rodiči jsou Paul Bilzerian a Terri Steffen je známou postavou sociálních médií a vášnivým hráčem pokeru. Tuto dráhu zahájil na vysoké škole, kterou ale nedokončil, neboť ho z ní vyhodili. A stejně tak dostal padáka i z tréninkového programu Navy Seals, kde se údajně nepohodl s nadřízeným. První hráčské kroky, ke kterým ho přivedl bratr Adam, také nebyly moc úspěšné a dovedly ho dokonce k bankrotu.

Nicméně nakonec se v pokeru naučil chodit o poznání lépe, kdy v roce 2009 skončil na 180. místě ve Světové pokerové sérii a byl zvolen nejvtipnějším hráčem roku magazínem Bluff. Byť stále ani zdaleka nepatří k pokerové špičce a sám se ani za profesionálního hráče nepovažuje je znám svými obrovskými sázkami. V roce 2013 se mu podařilo obrat neznámého hráče o 10 miliónů dolarů. Může se také pochlubit tím, že si zahrál poker s celebritami jako Leonardo DiCaprio, Mattem Damonem či Benem Affleckem. Nutno podotknout, že Dan nepochází z chudé rodiny, jeho otec Paul je bohatým finančníkem Wall Street, který se věnuje corporate raidingu. Pokeru se věnuje také bratr Adam, který se mimo to může pochlubit IQ blížící se pásmu geniality. Vypadá to, že hazard má tahle rodinka tak trochu v krvi, jenže to bychom nesměli zůstat jen u pokeru. Dan také rád závodí a tak se v březnu roku 2011 vsadil s kamarádem Danem Goldsteinem o 385 tisíc dolarů, že porazí kamarádovo Ferrari 458 Italia s jeho AC Cobrou z roku 1965. Samozřejmě Dan vyhrál.

Nejvíce se Dan proslavil, když založil kamaráda Jaye Farbera sumou $2 000. Na to konto skončil Danův kamarád druhý v Main Eventu WSOP 2013 a Dan tak obdržel podíl z výhry ve výši 1mil dolarů a kozu, kterou mu Jaye koupil jako dárek. K ní pořídil ještě druhou jako kamaráda, aby jedné nebylo smutno.

Po neúspěchu u amerického námořnictva se Dan pokouší prosadit ve filmu. Vůbec poprvé se na plátně objevil v roce 2013 ve filmu Pád Bílého domu, a pak ještě v několika dalších snímcích. Nicméně výčet všech těchto profesí není ani zdaleka úplný. Dan je především profesionální celebritou.

Jak jsme již zmínili, nepochází z chudé rodiny, narodil se s příslovečnou zlatou lžičkou v puse do rodiny obchodníka a ač rodinná situace nebyla vždy tak růžová. Danův otec Paul sice vydělal velmi kulatou sumu, nicméně o něco později měl na krku nemilý prohřešek v podobě krácení daní. To ovšem touhu pohledného svalovce po tom, užívat si života v luxusu plnými doušky, nikterak nezabrzdilo.dan bilzerian

A co dál?

Poněkud excentrický multimilionář o sobě dává hojně vědět na sociálních sítích, především na Instagramu. Tady se mu podařilo nasbírat už více než 19 miliónů fanoušků. Byť nutno dodat, že většina fotografií vypadá poněkud monotematicky. Dan s krásnou polonahou modelkou, Dan v oblečení krásných polonahých modelek. S půvabnou brunetkou po boku nechybí samozřejmě ani dokumentace nedávného výletu do Prahy. Navzdory harému, jímž se rád obklopuje, s ním kupodivu jistou dobu vydržela i jeho oficiální přítelkyně.

Atraktivní ženy rozhodně nejsou to jediné, co vás zaujme. Při prohlížení záběrů ze života americké celebrity dostanou pacifisté husí kůži. Profil na Instagramu totiž přetéká zbraněmi, které Dan Bilzerian sbírá. Tato vášeň má kořeny už od jeho působení v armádě, ačkoli o něm na internetu koluje, že prý úplně první zbraň dostal, když mu bylo šest.

Do světa se rozhodně nebál vyrazit rovnou ani s kandidaturou na amerického prezidenta, přestože zatím nedosáhl příslušného věku. Sebevědomí mu zkrátka nechybí. Jestli jste ovšem nabyli dojmu, že Dan Bilzerian je především rozmazlené milionářské dítko a „profesionální syn“ velmi solventních rodičů, který za luxusní život vyhazuje oknem otcovy těžce vydělané prostředky, možná vás překvapí, že je spoluzakladatelem jedné internetové pokerové herny a také se angažuje v dobročinných aktivitách. Stál například u zrodu The Robin Hood Project, jehož účelem je podpora těch, kteří se ocitli v hmotné nouzi, a sám finančně pomohl pěstounům se šesti dětmi z Las Vegas, o kterých se dozvěděl z YouTube.

Dan Bilzerian si v podstatě tak trochu vychovává i vlastní konkurenci, co se týče virtuální slávy na sociální síti. Nekonvenční domácí mazlíčci v podobě koz u tohoto internetového fenoménu v podstatě nikoho zase tak moc nepřekvapí. Ovšem Dan vlastní i jednoho poměrně běžného chlupatého miláčka. Roztomilá perská kočka se jmenuje Smushball. Má vlastní účet na Instagramu a na něm skoro milion sledujících.

Toť výčet jeho největších událostí a příště se podíváme na to, jak je to doopravdy s jeho snovým životem.

dan_bilzerian_5 dan-bilzerian dannn dan-bilzerian

Zdroj fotek: Instagram

© Holanová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here