Psychowalkman: Klíč k našemu podvědomí

0
1462

Když v polovině minulého století vydal Dr. Joseph Murphy knihu s názvem Moc podvědomí, svět šílel. Dr. Murphy byl totiž jeden z prvních, kteří poukazovali na moc našeho podvědomí ve spojitosti s naším životem, emocemi a sny. Dnes z něho těží tací velikáni jako Joe Vitae, Jack Canfield, Louise L. Hay, či jako byl Jim Rohn. Až na leckteré obměny učí, jak dosahovat svých snů, žít život bohatší, krásnější a v obklopení lásky. Jak se ale zbavit bloků a jak přesně se dostat k tomu zázraku jménem podvědomí, to vás naučí až novinka Psychowalkman….

Sám název napovídá, že psychowalkman dokáže stimulovat psychiku díky přístroji o velikosti a tvaru walkmanů, s černými brýlemi, ve kterých v jemných intervalech problikávají světla. Na českém trhu můžeme najít přístroje různých typů, cenových kategorií i programů. Většina pracuje ale na stejných pilířích – s vědomím alfa (uvolnění, relaxace), beta (běžná aktivita), delta (spánek) a theta (podvědomí).

Tedy, jak slibují odborníci a psychologové, psychowalkman je stroj budoucnosti, díky němuž dokážeme odstranit i chorobnou nespavost a zařídit si kvalitnější spánek a příjemné vstávání. Pravidelným používáním si navíc zlepšíme i duševní zdraví a celkovou odolnost proti stresu. Základem je i několik relaxačních programů často používaných při meditacích nebo jen pro jednorázové uvolnění napětí.

Zatím ale nejzajímavější a nejvíce vyzdvihovaná funkce je v dnešní době transformace osobnosti. Stačí si pustit program v hladině theta, jenž nás zavede hluboko do našeho podvědomí. Do epicentra emocí, které tvoří naši bytost. V hladině theta přicházejí na řadu jakékoliv autosugesce, vizualizace a snění. Můžeme se nyní napojit na emoce štěstí, úspěchu, vyrovnanosti a naprostého odevzdání. Je to ale i vědomí, kde naopak můžeme vyčistit svůj charakter od různých zlozvyků a kde můžeme najít zakořeněnou podstatu problému.

Ač se i v Čechách stále jedná o něco převratného a nového, vynikající účinky psychowalkmanů jsou testovány přes 20let a používají se běžně i ve zdravotnických zařízení. Autorizovaný prodejce by vám měl nabídnout i několik sezení zdarma, abyste na vlastní kůži mohli zažít, zda je vám ta rotace mysli, jemné vibrační bubnování a blikání v brýlích příjemné. Každý stroj je jinak zařízen, na většinu ale můžete připojit i hudbu, která ve vás vyvolá pocity bezpečí, lásky, úspěchu…

Identifikovat se s vědomím štěstí a umět prožívat své pocity. Jít až ke kořenům své osobnosti a nastolit klid a odpočinek. To jsou zkráceně teze, jimiž se psychowalkman vyznačuje. A podle reakcí uživatelů ji plní do posledního puntíku. Můžete to zkusit na vlastním vědomí a zařadit se tak po bok Jima Rohna, Josepha Murphyho a jiných významných, úspěšných lidí…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here