Nudou zející zdi? Řešením je originální samolepka!

0
1391

Samolepkou vyzdobená zeď není nic zase až tak nového, nicméně ani zcela obvyklého. Na trhu jste se již měli možnost setkat s velkým množství různých samolepek, málokterá z nich však byla jedinečná. My představujeme a přinášíme originalitu! A pokud si tedy i vy potrpíte na individuální výzdobu a nechcete mít doma to, co ostatní, nechte si zhotovit samolepky na míru – můžete si zvolit z mnoha motivů, u každého si vybrat barvu a velikost a mít tak jistotu originality ozdobené zdi. V běžném kamenném obchodě takové samolepky na zeď neseženete!

Obrovské množství motivů naleznete na internetu

“Často se na nás obrací lidé, kteří v běžných obchodech nesehnali vhodnou samolepku. Ať už z důvodu nevhodné barvy či velikosti. U nás vyrábíme všechny samolepky na objednávku, takže můžeme zákazníkovi nabídnout téměř 3000 různých kombinací. Každá samolepka je tak v podstatě unikát,” říká Petr Parimucha, majitel internetového obchodu Lepime.cz. Mezi nejoblíbenější patří motivy na téma příroda. Hned v závěsu jsou motivy zvířat, abstraktní vzory, dětské nálepky, ale také samolepky pro fanoušky motoristických sportů či umělců. Máte například rádi písničky Michaela Jacksona? Jeho podobizna v životní velikosti vám bude navždy připomínat jeho hudbu. Zrovna tak vás k úspěchu v podnikání může motivovat samolepka s podobou známého amerického byznysmena a možného kandidáta na příštího amerického prezidenta – Donalda Trumpa.

Snadná aplikace samolepek – již za pár minut

“A když už si samolepku vyberu, jak ji dostanu na zeď?” Možná i vás napadla otázka v podobném duchu… Nenechte se však mýlit, nalepení za zeď je natolik snadné, že si s ním poradí skutečně každý. Vybírat můžete mezi nálepkami s přenosovou fólií, nebo bez ní. “Když naši grafici samolepku navrhují, již počítají s tím, aby šla snadno nalepit. Ke každé samolepce dodáváme návod – jeden obecný a u složitějších motivů i postup krok za krokem, jak snadno a rychle vybraný motiv nalepit,” slovy Petra Parimuchy.

A na závěr pár rad, jak volit vhodnou samolepku na zeď. Při výběru nejvhodnější nálepky na zeď si v první řadě musíte uvědomit, do jaké místnosti ji vybíráte. Chcete jeden větší, výraznější motiv, nebo si výsledný obrazec poskládáte z několika menších? “Svoji roli hraje také to, zda samolepka bude volně na zdi nebo poblíž nábytku. Rovněž záleží na tom, jak velký prostor má zákazník k dispozici a zda zvolí jednobarevnou, či vícebarevnou variantu. Poradenství v oblasti vhodného motivu, velikosti a barvy patří k našim standardním a často využívaným službám,” uzavírá Petr Parimucha. A právě nyní máte jako jedni z prvních možnost zhlédnout zbrusu novou kolekci na duben 2011. Už máte vybranou svou samolepku?

Tento článek vychází v rámci exkluzivní spolupráce s internetovým obchodem Lepime.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here