Pronájmy vil světových celebrit: I to je dnes možné

0
1583

Téměř každý z nás měl ve svém raném mládí nějaký idol, a nezřídka to byla hvězda světového formátu. Nemluvíme pouze o hercích nebo zpěvácích, ale i o spisovatelích nebo podnikatelích. Dostat se do jejich blízkosti a okusit atmosféru jejich života bylo pro mnohé však pouhým snem, dnes si ale můžeme díky podnikavosti některých z nich své sny plnit. Sbalte si jenom to nejnutnější, v jejich vybavených vilách a hotelích toho moc potřebovat nebudete.

Stargrove, ostrov Mustique, Karibik – vila Micka Jaggera
Připravte se na japonský styl v šestipokojové vile s bazénem, jacuzzi a zahradou. Opravdu zde můžete nahlédnout do rodinných alb této rockové hvězdy a na chvíli si budete připadat součástí jeho životní kariéry i života soukromého. Mick Jagger totiž jako jeden z mála v této vile někdy tráví volné chvíle a vše je uvnitř tak, jakoby zrovna den před vámi odjel. Ovšem zde dostatek vašich peněz nehraje velkou roli. I když za týden v celém resortu zaplatíte přibližně 16 tisíc dolarů (cca 272 tisíc Kč), musíte projít osobním výběrem Micka Jaggera, který rozhodne, jestli vás nechá nahlédnout do svého života. Chce vědět všechny detaily včetně zaměstnání a jmen osob, které budou ojedinělý zážitek s vámi sdílet. Takže pokud do toho chcete jít, buďte ve svých životopisech upřímní.

Twin Palms, Palm Springs, Kalifornie – dům vzpomínek na Franka Sinatru
I když Frank Sinatra už s námi není, tato vila s ním bude vždy spojována. Zažila mnoho jeho soukromých večírků a atmosféru doplňuje nadčasový nábytek navrhovaný designéry světových jmen nebo bazén ve tvaru piana. Důkazy, že zde Sinatra trávil čas, naleznete na každém kroku. Ve dřezu například ještě objevíte rozbité místo jako vzpomínku, když o něj hlasový mág rozbil láhev. Tři dny ve vile: 7 800 dolarů (cca 132 600 Kč) včetně jídla.

Goldeneye, Oracabessa, Jamajka – místo, kde na prázdných stránkách ožíval James Bond
Slavným spisovatelem Ianem Flemingem zde bylo o Jamesi Bondovi napsáno 13 knih. Prostředí tomu tvořil třípokojový dům, výhled z útesu na úžasnou soukromou pláž a indonéský nábytek. Stále zde naleznete jeho psací stůl povzbuzující k zasednutí a dobrodružnému snění. K resortu patří 3 malé vilky, kde jedno přenocování pro dvě osoby začíná na 660 dolarů (cca 11 tisíc Kč), na Flemingův domek už je však třeba sáhnout  hlouběji do kapes. Týden se pohybuje od 17 500 dolarů. Goldeneye je nyní součástí hotelového řetězce Island Outpost, který vlastní zakladatel Island Records Chris Blackwell. Vila samotná inspirovala Stinga nebo Harrissona Forda, kteří milovali její schopnost poskytnout soukromí a klid v exotickém prostředí.

Necker Island, Britské Panenské ostrovy  – soukromý ostrov sira Richarda Bransona
Pokud milujete luxus a obdivujete všestranného podnikatele sira Richarda Bransona – článek o tomto výjimečném dobrodruhovi zde, určitě si nenechte ujít návštěvu jeho soukromého ostrova Necker Island. Na 74 akrech, které budou patřit jenom vám, budete uchváceni 12 ložnicemi, dvěma bazény, vířivkami, úžasnou pláží a nechybí ani dva tenisové kurty. Ostrov je v lokaci, která je považována za jednu z nejidyličtějších v Karibiku. Hvězdy jako Steven Spielberg nebo Oprah Winfrey, které zde často tráví čas, to mohou potvrdit. Starat se o vás bude početný personál a vy už snad musíte jediné. Nachystat si na tento zážitek dostatek peněz. Pronajmutí celého ostrova na týden vyjde asi na 300 tisíc dolarů. Pokud si žádnou velkou dovolenou ve 28 lidech neplánujete, jsou zde dostupné i dny, kdy můžete ostrov sdílet s někým jiným a ubytování na týden pro pár vás vyjde od 24 100 dolarů (cca 410 tisíc Kč).

V nabídce vil a hotelů celebrit, která je ještě mnohem větší, nesmíme zapomenout zmínit horský resort Roberta Redforda Sundance v americkém Utahu. V minulém roce byl zahrnut mezi Top 500 hotelů světa a pokud jste vyznavači drsné romantiky v přírodě, nebudete litovat. Ať už přijedete v zimě, kdy se vyřádíte na zdejších dokonale upravených lyžařských svazích nebo v létě, kdy procházky prosluněným kaňonem jsou tím největším lékem na duši. Redfordova láska k přírodě na vás bude dýchat na každém kroku a pokud zrovna  nebudete na masáži nebo ochutnávat originální jídla, při výhledu do krajiny se přistihnete s myšlenkou prodloužit si to tu o několik dní déle. Využít můžete některých pobytových balíčků nebo nezávisle přenocovat. V tomto období za noc zaplatíte od 325 dolarů (cca 5500 Kč).

Tak už víte, kde strávíte vaši příští dovolenou?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here