Ponořte se do hlubin soukromého oceánu

0
1294
Dnešní dobu zaplavuje trend „kupování si zážitků“. Lidé se z vrtulníků nechávají vysazovat na nedotčených horských ledovcích, létají horkovzdušnými balóny, bagrují, nechávají se „svézt“ v nadzvukové stíhačce a užívají si celé škály nevšedních a zábavných šíleností. (Že jde o lukrativní služby se přesvědčte v článku o úspěšné Lindě Vavříkové) Nárůsty prodejů zážitků rapidně stoupají, ale víte kdo stále stojí v jeho čele? Je to potápění. Fascinuje nás pestrobarevný podmořský svět! Jeho nekonečnost, neprobádanost. Lidé na celém světě milují tajemství a skryté záhady vodní říše. Všechno se pohybuje, má svůj řád a přitom svobodu. Pokud nenarazíte na bílého žraloka, je oceán pastvou pro duši, epicentrem klidu a harmonie.
 V dnešním světě neomezených možností, kde se sny stávají skutečností, můžete mít živý oceán přímo u vás doma! Jediným omezením je vaše představivost. Existuje celá řada firem, které vaše nejdivočejší přání a sny přijmou jako výzvu a s odhodláním ji vdechnou život! Mezi světové jedničky v oboru patří firma Living Color a společnost Seavision (právě exponáty těchto dvou shlédněte v galerii vpravo). Pokud jste někdy přemýšleli o domácím akváriu, jsme tu dnes proto, abychom vaší vizi vdechli nový, možná dosud netušený rozměr. Dnes totiž nebude řeč o třicetilitrových skleněných kvádrech v dětském pokojíčku. Pustíme se do obrovských projektů a doslova poblázníme veškerou představivost! Možnosti jsou nekonečné jako oceán samotný, tak se bez otálení pustíme do budování svých snů!
 Zmíněné společnosti a mnoho dalších firem už dostatečně prokázaly své schopnosti a umění! Ale myslím si, že pro ty nejvelkolepější domácí projekty jsou v jejich portfoliu stále volná místa. Nedočkavě se na ně těší! Třeba to budete právě vy, kdo přijde s revolučním nevídaným nápadem. Představte si toto: Do vašeho zbrusu nového domu přichází hosté, které samozřejmě čeká prohlídka celého domu. „A teď vás zavedu do místnosti s akváriem,“ nenuceně po chvíli procedíte mezi zuby. Jsou zvyklí na běžná akvária s nepatrným objemem vody, ale po té co otevíráte brány do své koupelny, stojí jako omráčení. Dejte jim pět minut na to, aby sesbírali popadané brady z podlahy a vysvětlete jim, proč jste si nechali koupelnu kompletně zastavět do monumentálního vodního ráje! „Víte, napadlo nás, že když už se koupeme ve vodě, proč to nemít se vším všudy?“ Jen si to představte – rozlehlá vana zakotvená uprostřed dokonalé a živé imitace oceánu. Tisíce rybiček, vlnící se rostliny, mohutné korálové útesy a vy okouzleným divákem toho všeho! Nemusíte se ani stydět za to, když se přistihnete, jak ve vaně na místě plavete kraula.. to prostě svádí!
 V technicky divokém Japonsku dokonce zhmotnili vizi podobně zabudované veřejné toalety. V kontrastu okouzlujícího podmořského života a oblíbené záchodové činnosti se tato japonská WC řídí heslem „Dobré dovnitř, špatné ven!“ A co takhle široká táhlá chodba, jejíž prosklená podlaha se hemží barvami a životem. Ano, právě procházíte z obýváku do ložnice a chodíte přitom po vodní hladině! Komu se právě splnil dětský sen? A to jsme vám podstrčili jen několik málo impulsů. Poblázněte svoji vlastní představivost a budeme velmi poctěni, když se s námi o své vize podělíte v komentářích.
 Pokud patříte k těm, které svět modravých moří a oceánů uchvátil již dříve, pak věřím, že vás nic z předchozího nenechalo chladnými. Jen si to představte. Renovované firmy vám na míru ušijí vlastní domácí oceánografické muzeum! Lusknutím prstu se můžete stát Poseidonem, mocným bohem moří. Akvária nikdy nenahradí opravdový zážitek z potápění v nejvyhlášenějších destinací planety. V něčem však nenahraditelná jsou. Zatímco vaši přátelé se na Novém Zélandu potápí možná jednou za rok, my jsme pod hladinou každý den!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here