Pohádkové interiéry soukromých letadel

0
1729

Když už vlastníte něco tak exkluzivního, jako je soukromé letadlo, nesmíte zanedbat sebemenší detail. Poslední dobou se pozornost soustřeďuje výhradně na luxusní interiéry a módní doplňky, aby se cestování stalo příjemným koníčkem a ne jen nutností. Pojďte se s námi inspirovat krásnými interiéry soukromých letadel, možná i vy plánujete něco podobného.

Soukromý tryskáč je rozhodně známkou vysokého společenského statusu v celosvětovém měřítku. Proto mocní a bohatí z celého světa dbají na to, aby při koupi takové věci byly uspokojeny všechny potřeby i osobní přání a preference. Na trhu tedy vznikla díra, kterou bylo nutno zaplnit, a tak se i stalo. Zakázky na tvorbu interiérů rychle rostou a stávají se čím dál víc oblíbenými. Toto odvětví se dostává na úroveň zakázkové výroby automobilů a motocyklů, a to jak na západě, tak na východě.

Hlavním účelem je zlepšit úroveň soukromých letadel a do posledního detailu vyhovět přáním samotných náročných zákazníků. S poptávkou samozřejmě roste i nabídka, a tak velké světové společnosti rozhodně nazahálí. Vytváření originálních a funkčních interiérů zaujalo například Versaceho nebo BMW. BMW se již může pochlubit se spoluprací na interiéru Boeingu 787 Dreamliner, a rozhodně to stojí za to.

Odborníci z Pegasus Design vítají nové zákazníky rádi. Tvoření interiérů soukromých tryskáčů se firma věnuje již pět let a je v čele s odborníky skutečnou špičkou v oboru. Klientela se rozšiřuje, a tím se musejí rozšířit i hranice možností. Noví zákazníci především z Číny a dalších asijských zemí mají mnohem odlišnější představu o výsledku než vyznavači klasiky z Evropy, Ruska nebo USA. To jsou ale nové výzvy, které hodlá Pegasus Design v čele s Pederem Eidsgaardem, partnerem a designovým ředitelem Pegasus Design, naplno využít.

Genesis Custom Jetliners zase přetváří dříve provozovaná letadla na úžasná soukromá apartmá sloužící k cestování, samozřejmě podle požadavků klienta. Genesis Custom Jetliners také nabízí jedny z nejkvalitnějších služeb na celém světě. Na prvním místě je samozřejmě zákazník, který má vždy poslední slovo. Interiér je tvořen podle tvrdých kritérií, Genesis Custom Jetliners chce vyhovět všem požadavkům náročných zákazníků, aby se cítili skutečně jako doma i na cestách.

Genesis Custom Jetliners nabízí také techniku na nejvyšší úrovni. Počítače s vysokorychlostním internetem, satelitní telefon, vkusně uložené LCD televize v každém ze sedadel a další a další vychytávky. Zkrátka, ve svém soukromém letadle můžete mít cokoliv, co si budete přát.

Jistě se ale nesmí zapomínat na to nejdůležitější. Na prvním místě se bude samozřejmě řešit bezpečnost vaše i všech případných cestujících. Poté už si můžete pustit fantazii na špacír.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here