Aragawa: Což takhle dát si luxusní steak?

1
1868

Pokud se vám tato představa líbí, tak na nic nečekejte a vydejte se do jedné z nejvyhledávanějších luxusních restaurací na světě – tokijské restaurace Aragawa, protože výlet za nejdelikátnějším a nejskvostnějším steakem se rozhodně stane krásným a výjimečným zážitkem. Každý, komu o tomto zážitku budete vyprávět, vám rozhodně bude tiše závidět a třeba ho budete i motivovat k tomu, aby se svou pílí přičinil. Protože dovolit si tento gurmánský zážitek je výsada jen těch nejlepších z nejlepších.

Absolutně grandiózně chutnající kus masa pochází ze speciálního druhu skotu Wagyu, chovaného v Japonsku. Charakteristické je pro něj extrémně chutné maso z jeho krav, které se narodily v japonské prefektuře Hyogo, byly tam vykrmeny a z Japonska se nesmí vůbec vyvážet. Takže nikde jinde tohoto „krále mezi steaky“ neochutnáte.

Že jste nikdy neslyšeli o masérech vyškolených speciálně pro krávy? Nic nového pod sluncem, alespoň ne pod tím japonským. Takovou přepychovou péči a starostlivost, s níž je dobytek chován, by mohl nejeden z nás závidět. Tento fakt rozhodně potvrzují ruční masáže od specialisty, jež jsou dopřávány každému zvířeti. Ty mají za následek neuvěřitelné zlepšení textury masa.

Maso je natolik delikátní, že steak podávají v restauraci jen s domácí hořčicí a pepřem.  Ochutnejte tuto skvostnou symfonii chutí a nikdy nebudete chtít jíst nic jiného.  Sen každého vyznavače luxusu a VIP zážitků se stal skutečností právě zde.

Pořízení tohoto steaku vás vyjde v přepočtu na 2 800 amerických dolarů, tak neotálejte a vyrazte na gastronomický výlet.

1 komentář

  1. Do Japonska se chystam jet a tuhle restauraci nesmim minout 😀 nebo mozna jeste pockam, az trochu spadne kurz dolaru :))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here