Pepa.cz: Specialista na slevy

0
1822

Nejžádanější slevy

Evergreenem mezi slevovými akcemi jsou zlevněné pobyty. Zejména víkendové pobyty pro dva v zahraničních střediscích kombinované s wellness se drží v TOP 10 nejprodávanějších akcí. Na paty těmto druhům slev šlapají adrenalinové zážitky. Stále více českých zákazníků se touží projet v rallycar po šotolinové trati nebo absolvovat školu smyku.

Oblíbenou kapitolou jsou slevy na posezení u chutného jídla. Ty se dlouhodobě drží na špici gastronomické sekce serveru. Zejména akce na velké porce masa jsou kupovány jako dárek k narozeninám nebo k jiným slavnostním příležitostem. Taktéž velmi oblíbené jsou slevy na kvalitní víno z domácích či zahraničních oblastí.

Nakupování bez obav

Heslo, že „jedině spokojený zákazník se znovu vrací“, berou na portálu pepa.cz opravdu vážně. Proto všechny vouchery nabízené na pepa.cz jsou pojištěny u AXA assistance. Ve všech případech, kdy inzerovaná nabídka neodpovídá realitě, garantuje pepa.cz vrácení všech investovaných prostředků. Samozřejmostí je také pojištění proti úpadku poskytovatele slevy. Nakupování na internetu už snad bezpečnější být nemůže.

Na pepa.cz také dbají na to, abyste měli svou slevu u sebe co nejrychleji. V případě platby kartou se tak stane nejpozději do dvou hodin od provedení transakce, při platbě převodem z účtu maximálně do tří dnů. Při převodu lze dobu zkrátit na 24 hodin při použití expresního tlačítka.

Přispějte na dobrou věc

Při nákupu na portálu pepa.cz můžete nejen výrazně ušetřit, ale i vykonat mnoho dobrého. Malým příspěvkem v podobě jedné koruny se můžete přidat k dalším tisícům dobrovolníků, kteří již podpořili námi iniciované charitativní akce. Projekt zahrnuje dětský domov Pepa v Příbrami, kde se snažíme shromáždit dostatek prostředků na pobyt dětí u moře a pro nákup počítačového vybavení. Akce zatím vynesla necelých 90 000 Kč.

Osud opuštěných pejsků nám také není lhostejný a můžete též jednou korunou přispět na psí útulek v Maršově. Pomůžete tak ošetřovatelům, jelikož peněžních prostředků není v neziskovém sektoru nikdy dost.