Pár tipů, jak vytvořit lepší webovky aneb udělej si sám

0
2280

Přemýšlíte, jak využít čas efektivně a potřebujete špičkový web, který splní vaše představy a pro zákazníky bude jako dělaný? Máme pro vás tip. Saywebpage nabízí perfektní šablony, ze kterých si vyberete i vy. Čtěte dál a dozvíte se, jak zvolit tu pravou, co je potřeba ke kvalitní prezentaci a nežli řeknete: „konec karantény“, bude web mezi lidmi!

Využijte čas efektivně

Pracujete najednou v omezeném režimu a máte více prostoru na to, co jste pořád odkládali, ale věděli, že se tomu stejně nevyhnete? Máme na mysli vyladěné webové stránky. A když mluvíme o kvalitě, mluvíme o Saywebpage – službě, díky které si takové stránky navrhnete podle sebe.

Šablony, které si zamilujete

Už jste prošli snad 30 listů na Googlu a stále nevíte, které webové šablony jsou vhodné? Některé jsou jen v angličtině, jiné nemají strukturu, kterou potřebujete… ale k věci! Saywebpage nabízí tvorbu webových stránek jednoduše a rychle. Stačí se jen řídit podle jejich průvodních stránek a vytvoříte si web levně i bez znalostí propagování.

Vyberte si tu, co vám padne do oka. Portál nabízí moderní a responzivní šablony, přehledné i na mobilech, které jsou rozdělené podle témat. Snadno tak najdete design a strukturu, co se výborně hodí třeba pro jógové studio, moderní butik nebo  restaurace.

Tip pro majitele penzionů

Šablony nabízí možnosti přehledných kalendářů obsazenosti i kontaktní formuláře.

Saywebpage je rájem pestrých šablon, co dostanou vaše podnikání do stratosféry. Nabízí totiž nejen designově vyladěné wireframy (struktury textu a fotek), ale jsou zároveň navržené tak, že dosáhnete kýžených výsledků.

Svůj web navíc můžete spravovat i z mobilu ať už jste na cestách nebo u vody.


AKCE PRO ČTENÁŘE DREAMLIFE PRÁVĚ NYNÍ!

Chcete pořádný web? Saywebpage má pro vás slevový kód na 20 %. Tak neváhejte a začněte už dnes. Platnost končí 1. 8. 2020.

KÓD: DL20-2020Kvalitní web dělají drobnosti

Na Seywebpage najdete návody, jak nazvat tlačítka a vymyslet všechny detaily od mezititulků, kontaktu, referencí až po SEO.

Nezapomeňte, že pro lepší dohledání svého webu je třeba popsat i jednotlivé fotky. Vymyslete tak každé konkrétní popisek, pod kterým vás mohou zákazníci dohledat.

A co je skutečně výhra? Saywebpage vám zařídí i hosting a doménu, což nikde jinde nenajdete.

Dobrý web potřebuje dobrý obsah

Pokud nejste hned copywriter nebo fotograf, žádné strachy. Celé stránky jsou totiž udělané velmi intuitivně a každý blok má tematický nadpis, takového „průvodce“, který vám poradí, co kam napsat.

Podívejme se na to konkrétně. Potřebujete zvolit různě velké nadpisy, font písma nebo jeho barvu? Od hlavní fotky a bloku je web kompletně popsaný. Takže když si nebudete jistí v kramflecích, šablona vás navede.

Než si ale vyberete tu pravou, dáme vám pár tipů, jak uchopit tvorbu webu už teď!

6 kroků k úspěšnému webu
  1. Čím začít? Ideálně tím, co děláte. Co poskytujete a jakým způsobem.
  2. Když uvažujete nad svým produktem nebo službou, kterou chcete prodat, vždy si udělejte analýzu konkurence.
  3. Jakmile je hotovo, napište si na papír všechny USP, neboli výhody, oproti ostatním. Zkrátka a jednoduše, v něčem jste prostě jedineční a existují věci, které vám nikdo nevezme! A přesně o tomhle se na webu zmiňte.
  4. Myslete na své zákazníky, na co se často ptají, co je zajímá. A to je obsah, který je doslova pohltí.
  5. Ve svém podniku jste každý den? Pak znáte zákazníka nejlépe a víte, jak mluví. Super, a přesně tahle řeč je pro něho přirozená a tuhle na web promítněte. Web se mu pak bude číst jedna báseň.
  6. Když už jsme u zákazníka, víte, podle čeho se rozhoduje a nakupuje? Jsou to skvělé argumenty, které ho na webu přesvědčí. Tak šup tam s nimi.
Hurá, texty máme, ale co fotky?

Je nám jasné, že s průvodcem zvládnete napsat web, který zaujme. Ale co fotky? Vždyť je to minimálně 40 % stránek? I s nimi vám pomůžeme.

Pokud nemáte známého fotografa a nevíte, co se na web hodí, opět se mrkněte na šablonu, která vám napoví. A jestli sháníte konkrétní fotografie, stačí otevřít online fotobanky, co nabízí spoustu možností. Pak už jen fotky nahrát a máte hotovo.

Už se těšíme, až budeme potkávat lepí a hezčí webové stránky! A věříme, že to budou právě ty vaše! Pochlubte se s nimi pak v komentářích a inspirujte ostatní.

Zdar kvalitním webům!

 

Čtěte také: Podpořte svůj byznys

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here