Ondřej Bartoš: Vstříc podnikatelské svobodě

1
1827

Spousta lidí dnes volá po prakticky použitelných zkušenostech, nechtějí žádné teoretické “takhle by to v praxi mělo fungovat”. A přesně pro ně je tu seminář Vstříc podnikatelské svobodě s Ondřejem Bartošem. Náplní budou bohaté zkušenosti s podnikáním – Ondřej přítomným poradí, jak se do podnikání pevně zakousnout a nepustit, co dělat a čeho se raději vyvarovat. Zájímá-li i vás, jakým způsobem přemýšlí podnikatel a investor a jaké jsou jeho ambice a motivace, rozhodně si na blížící se podnikatelské setkání najděte cestu.

A jelikož trvalý úspěch je výsledkem mnoha neúspěšných pádů, podělí se s námi Ondřej taktéž o správný postoj k úspěchům i neúspěchům. To však stále není vše! Mladé, začínající podnikatele jistě potěší kvanta vyjasněných otazníků kolem začínajících firem – kupříkladu základním kamenem jménem business plan.

„Dozvíte se všechno, co jste kdy chtěli vědět o začínajících firmách a investování do nich, ale báli jste se zeptat,“ říká na adresu semináře Ondřej Bartoš.

Můžete si být jisti, že všechny odpovědi budou pocházet z mnohaleté praxe, nikoli dlouholetých „knižních“ teorií. Taktéž se dozvíte více o financování začínajících projektů, jak najít a oslovit investora a jakých 5P každý ostřílený investor hledá. Prostor dostane i dobrodružný kapitál. Mezi tématy nemůže chybět ani to, na které netrpělivě čeká naprostá většina účasníků akce – televizní pořad Den D.

Charisma, důvtip a bohaté zkušenosti 36letého (nejen) televizního investora máte možnost zhlédnout i se svými blízkými v neděli 26. února 2012 od 13.00 do 17.00 hodin v aule Pedagogické fakulty v Hradci Králové. Vstupenky na seminář Vstříc podnikatelské svobodě objednávejte přímo na Dreambay.cz.

1 komentář

  1. Rád bych se pana Bartoše zeptal, kolik finančních zdrojů by pro své startupy získal, kdyby chtěl rozjet byznys, který nekonvenuje s motivacemi globálních hráčů. Doplňující dotaz by se týkal jeho odhadu, jak dlouho mu jeho startup poběží a jaké jsou předem definovatelné příčiny jeho ukončení v podmínkách vemo nedokonalé konkurence. Ale to tihle performeři nemají ve scénáři…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here