Ohlédnutí za konferencí Glorious 2016

0
1563

Před několika dny jste měli možnost zažít nevšední studentskou akci, která na dva dny převzala vládu nad brněnským SONO Centrem. Ráno 13. 4. se v 7:00 otevřely dveře SONA jen pro návštěvníky konference Glorious 2016. Přes 500 lidí mělo možnost zažít neopakovatelnou atmosféru a užít si jedinečný program přednášek 15ti skvělých řečníků

d
“Přednášky” na téma podnikání a osobního rozvoje přiblížily účastníkům, co se skrývá za úspěchem a to prostřednictvím těch nejpovolanějších odborníků z praxe, špiček nejen českého světa podnikatelů a manažerů.

df
Hned první přednáška ukázala účastníkům, jak si z konference odnést co nejvíce vjemů a zážitků. Petr Kadlec seznámil účastníky s tím, jak vlastně funguje lidský mozek a jak ho přesvědčit, aby fungoval tak jak potřebujete. Pro mnohé bylo překvapením, že multitasking nefungoval a fungovat nebude, protože se při něm v podstatě nesoustředíme na to, co děláme. Za vyzkoušení ale rozhodně stojí trénink mindfulness, právě tímto tréninkem se naučíme vnímat své okolí na úplně nové úrovni. Jak takový trénink vypadá, si mohli účastníci vyzkoušet již během přednášky pod vedením Petra Kadlece.

Žádná přednáška nemohla být lepší na začátek konference. Nabití energií a připravení na nové vjemy si v prvním dni mohli účastníci užít přednášky Pavla Kacerleho, Pavla Řeháka, Dany Bérové, Jiřího Hlavatého, Vladimíra Kováře, Martina Romana a k ukončení prvního dne přednášku Ladislava Špačka, který v hale SONO centra také uspořádal autogramiádu své knihy.

ddd
První den však nebyl jen o přednáškách, návštěvníci konference si mohli vyzkoušet nové vozy BMW, posedět na příjemných sedacích vacích Wegett a v nebo si procvičit pozornost a pevnou mušku v Airsoft-aréně. A to je jen zlomek toho, co návštěvníkům mohl jedinečný doprovodný program nabídnout, 3000m² garáží si rozhodně získalo oblibu u všech návštěvníků, kteří zde trávili přestávky mezi bloky přednášek.
Vrcholem prvního dne se bezpochyby stal networkingový večírek, na kterém překvapil Martin Roman uspořádáním naprosto nečekaného workshopu, kterého se zúčastnilo několik desítek lidí. V hlavním sále SONO centra poté vřele odpovídali řečníci na dotazy účastníků za doprovodu skvělého hudebníka Elly Jay a v pozdějších hodinách, se účastníci mohli těšit, z koncertu originální skupiny Gentle Irony.

Prvním dnem konference provázel posluchače šéfredaktor magazínu Forbes Petr Šimůnek, který během přednášek také pokládal řečníkům dotazy z publika. Na druhý den Petr Šimůnek předal moderátorskou štafetu moderátorce Zuzaně Tvarůžkové, která představila publiku hosty dopoledních přednáškových bloků Michaela Poplar Rostocka, Jana Mühlfeita, Ondřeje Krátkého a v odpoledních hodinách pokládala dotazy Václavu Dejčmarovi, Jaroslavu Homolkovi, Eduardu Kučerovi a Taťáně Le Moigne.

dfdfdf
Jedinečnou atmosféru, kterou vytvořilo spojení tak cílevědomých a zapálených lidí, jakými byli řečníci se stovkami studentů a začínajících podnikatelů a manažerů připravených odnést si z konference co nejvíce poznatků a rad do budoucna, bude těžké překonat. A přesto na konci druhého dne oznámil organizátor studentské konference Glorious 2016 Ondřej Prášek další jedinečnou akci, na kterou se můžete těšit ji na podzim tohoto roku a to na slovenské půdě, konkrétně v Bratislavě.

dasd

Veškeré fotografie a informace o konferenci nalezneš na Facebooku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here