Novinka s Beniciem del Toro, zahrajte si ve filmu i vy!

0
1524

Reklamy režíroval Bryan Singer, autor počinů Obvyklí podezřelí nebo Superman se vrací, hlavní tváří je Benicio Del Toro, celá kampaň využívá veškeré dostupné kanály pro propagaci televizní reklamou počínaje, přes upoutávky v kinech, tisk a internet až po nové trendy jako je virální marketing. Rozpočet kampaně byl nastaven v Irsku například na 1 milion liber, v Británii dokonce 3 miliony. Není divu, celosvětová kampaň a uvádění nového produktu je pro Magnum největší reklamní kampaní v historii značky.

Benicio Del Toro pochází z Portorika, kde se narodil do právnické rodiny a všeobecně se předpokládalo, že bude následovat ve šlépějích svých rodičů, nicméně osud tomu chtěl jinak. V devíti letech se po smrti matky stěhoval s otcem do Pensylvánie, později nastoupil na Kalifornskou univerzitu. Studium obchodu jej však moc nebralo, daleko víc ho táhlo umění a herectví. Díky kurzům herectví získal pár rolí v seriálech a vzápětí přišla první velká šance, stal se protivníkem slavného Jamese Bonda v Povolení zabíjet, nejmladším v historii. Jeho kariéra pak nabrala spád, vrchol zatím zažil ve filmu Traffic – nadvláda gangů, se kterým získal Oscara, byl také nominován s filmem 21 gramů.

“Zářivý, ušlechtilý, chladný a maximálně žádaný… tyto vlastnosti Magnum Gold mohou vystihnout jen výjimeční herci z Hollywoodu, proto jsme vybrali Benicia Del Toro a byli jsme nadšení spolupracovat s ním na realizaci takové kampaně,” dodala k snímkům manažerka značky. V rámci snahy o dosažení co nejvyšší virálnosti reklamy, nabízí Magnum v každé zemi možnost získat roli v novém filmu. V následujícím videu se dozvíte více.

A co můžete pro svou roli ve filmu udělat? Stačí na zmiňovaném serveru mymagnum.com nahrát svou fotografii nebo se vyfotit pomocí webkamery a uvidíte, zda nedostatete příležitost na skvělý zážitek! Co si o nápadu myslíte? Virální marketing jednoduše funguje.

I přes velikost projektu, srovnejte kampaň s v Čechách celkem neznámou kampaní BMW z roku 2002 – The Hire, článek jsme ji věnovali již dříve, včetně všech krátkých filmů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here