Nokia Supreme: Nejdražší mobil na světě?

0
1748

Mobilní telefon Nokia dnes vlastní kde kdo. S touto značkou jste ale dosud moc parády ve společnosti nenadělali. Teď ale přišla velká výzva. Model od Nokia za několik milionů? Zdá se to být neuvěřitelné, ale svou dlouholetou tradici, kvalitu a funkčnost se největší výrobce mobilních telefonů nyní skutečně rozhodl spojit s nejkvalitnějším luxusem a honosností. Tento nový zázrak byl pojmenován Nokia Supreme. Jak už název napovídá, jedná se o telefon, který je opěvován superlativy. I když se mluví o nejdražším telefonu na světě, cena zde není stěžejní záležitostí. Supreme je ve všech, především pak vizuálních smyslech unikátní a je určen pouze pro pár vyvolených.

Vše má na svědomí britská firma Goldstriker, která na zakázku upravuje spotřební elektroniku a mění ji v ojedinělý luxus. Tentokrát si tedy vzala do parády právě jeden z modelů finské Nokie. Jedná se o kousek Nokia z řady 8800 Arte, který firma Goldstriker vyzvedla do závratných výšin. Model se může pyšnit platinovým provedením a zdobením s 1225 růžovými diamaty. Uznejte, že tato kombinace nenechá snad žádnou ženu chladnou.

U luxusně zdobených telefonů ale mnohdy nejde prioritně o technický nadstandard. A tak je tomu i u modelu Supreme, jehož vzhled několikanásobně předčil sofwarové vybavení. Tento kousek ocení především ty ženy, kterým jde o společenskou prestiž a potrpí si na jedinečnost luxusu. Jeho majitelce je už teď zaručeno, že kdykoliv svého luxusního miláčka ukáže na veřejnosti, bude středem pozornosti. S tímto přepychovým doplňkem si budete připadat výjimečně, exkluzivně a naprosto pohádkově.

Máte-li o tento unikátní kousek zájem, neměli byste příliš zahálet s rozmýšlením. Vyrobeny byly pouhé tři kusy. Jedinečnosti Nokia Supreme odpovídá i jeho cena, která se díky luxusnímu hávu vyšplhala v přepočtu na necelé 3 miliony korun. Tyto skutečnosti vám ale dávají jistotu, že rozhodně jen tak nepotkáte kolegyni se stejným modelem. Budete tedy jednou ze tří lidí na světě, kteří okusí chuť rozkoše a nechají se rozmazlovat vzhledem této úžasné novinky. Nebo už vlastníte svůj vlastní mobil snů?

Pokud je pro vás tento luxus stále ještě málo, nezbývá než sáhnout po Apple iPhonu. Nokia Supreme bývá sice mnohdy uváděn jako nejdražší mobilní telefon na světě, prvenství mezi mobilními klenoty si stále drží luxusní model iPhonu, který vyšperkoval známý klenotník Peter Aloisson 18karátovým zlatem, 138 nejkvalitnějšími brilianty a jako třešnička na dortu v podobě potvrzovacího tlačítka je tu zasazen 6,6karátový diamant. Tento originální kousek je vyroben pouze jeden jediný a autor si ho cení zhruba na 48 milionů korun, jeho dostupnost je tedy značně zkomplikována.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here