Nábytek Bruno Remz: Pohodlí nejvyšší kvality

14
2330

Ať už hledáte pohodlnou sedačku do obývacího pokoje nebo reprezentativní kousek do kanceláře, vše najdete u Bruna Remze. Stylová elegance ve spojení s nadčasovým designem, funkční a nastavitelné doplňky, pohodlí a prostor, to je Bruno Remz, který vám ukáže novou, lepší kvalitu vašeho bydlení.

Všechny kousky od Bruna jsou projektově propracované a na jejich výrobu se používá těch nejkvalitnějších materiálů. Další věc, která žene tento koncept kupředu je touha po přepychu a schopnost vytvořit moderní kousky, které budou uspokojí tělo i duši.

Sedačky od Bruna Remze mají další zvláštnost. Oproti ostatním značkám, které svůj nábytek pojmenovávají lidskými jmény, se zde setkáte se jmény měst. Můžete si tak zakoupit sedačku s jedním ze jmen světových měst, jako jsou Augsburg, Bern, Düsseldorf, Liechtenstein, Montgomery, Vegas, Roma a další.

Sedačku od Bruna Remze si můžete vybrat podle svého vkusu. Je zde na výběr ze sedaček kožených, látkových. Dále si můžete vybrat, jestli chcete rohovou, reprezentativní nebo moderní. Sedačky ale nejsou vše, co má Bruno Remza ve své nabídce. Dalšími úžasnými kousky křesla, taburety, konferenční stolky a další doplňky.

Do sedačky Augsburg se zamilujete na první pohled. Je to vysoce kvalitní a hodnotná designová souprava. Na její výrobu byla použita pravá hovězí kůže té nejvyšší kvality. Tato sedací souprava má několik designových funkčních vychytávek. Je jím intergované světlo nebo vestavěná dřevěná polička. Tuto úžasnou sedačku si můžete objednat hned v několika nabízených barvách.

Poslední novinkou Bruno Remze jsou úžasné pohádkové postele. Designovou pastvou pro oči je postel s názvem DiAngelo. Je dokonale propracovaná v každém svém detailu. Kombinace klasických barev a luxusního designu s ergonomickými prvky zaručuje maximální pohodlí, relax i spánek. Této posteli zkrátka neodoláte. Nemusíte se také bát, že by vaše postel za týden zevšedněla. Neobyčejně masivní prvky zaručují nadčasovost. To vše v sobě skrývá konstrukce z masivního dřeva s čalouněním z kvalitní umělé kůže.

Dalším úžasným místem na spaní je postel jménem Capri. Při pohledu na její tvar se vám budou zavírat oči. Budete si přát usnout na této mořské vlně a zdát se vám budou jen ty nejpohádkovější sny. Tato postel splňuje všechna kritéria pro kvalitní a pohodlný spánek. Každý detail je kvalitně řemeslně zpracován. Postel Capri je stejně jako Di Angelo také konstrukce masivního dřeva s čalouněním z kvalitní umělé kůže.

Pokud vám design Bruna Remze učaroval, není nic jednoduššího, než si jeden (nebo více) kousek z jeho kolekce objednat. Ceny tohoto nábytku jsou navzdory propracovanému přepychovému designu velmi příznivé. Ceny pohádkových postelí se pohybují kolem 20 tisíc. Rozlehlé komfortní sedačky seženete od 20 do 80 tisíc.

14 KOMENTÁŘE

 1. No tak sedačky z číny pokud vím tak dováží 3/4 prodejců. Dnes je kvalita srovnatelná s českou. A kontejner nestojí 2000usd ale 5000usd. Sedačka vychází u výrobce něco kolem 1000-2000usd záleží na velikosti. Číňani už si taky nedovolí dodávat šmejdy. Iphone je taky čínskej a kupuje se… vše kolem nás je z číny.

 2. Vážení čtenáři, velmi děkujeme za všechny Vaše příspěvky. Článek o Bruno Remz se nám rozhodně nezdá jako tvrdé PR, je pouze podán naším stylem a jsme si jisti, že zmínka v této rubrice je zcela na místě. Nebo máte pocit, že zde nemá co dělat?
  Na internetu je mnoho komentářů k firmě Bruno Remz a možná na někoho může působit kontroverzně, o tom však můžeme pouze spekulovat.
  Hezké odpoledne
  Lucie Marková

 3. Jako vydavatel magazínu Dreamlife.cz bych si dovolil výhradně vyloučit, že bychom kdykoliv publikovali neoznačenou tiskovou zprávu či neoznačený reklamní článek. Ať už v případě Bruno Remz, či jakékoliv jiné značky nebo firmy. Děkuji za pochopení, s pozdravem Tomáš Novotný, jednatel 2Tom s.r.o. – vydavatele Dreamlife.cz

 4. Jsou to šunty, zrovna jeden mám doma, sedačka se po třech měsících trhá a firma Eaglet, kde byla koupena neuznává reklamace, vyhozené peníze

 5. Dobrý den,
  bohužel s Vámi musím souhlasit. Jaký jste zvolila postup, příp. přidala byste se k nám v případě předání nesprávně řešené reklamace a žádosti o zrušení kupní smlouvy k soudu?
  Jana.

 6. Dobrý den Lenko, právě se chystáme s manželem dražit na Aukru sedačku Bruno Remz. Opravdu je to tak špatná kvalita? Mohla bych se s Vámi spojit s případnou prosbou o radu? Děkuji a přeji pěkný den.

 7. Já bych rozhodně nedoporučila dražit na aukru sedačky od Bruno Remz,já jednu vydražila a lituji toho.Neodpovídá kvalitě ani fotu od firmy Eaglet.Stále to s firmou bez úspěchu řešíme. Je to mix nekvalitní kůže a koženky…

 8. Lucie,chtěla bych se zeptat,zda máte sedačku z aukra,údajně nové zboží,výprodej skladu,luxusní…Opravdu nevím,kde je ten LUXUS?Nebo za cenu,kterou mají na web.stránkách?Lituji všech,kdo si od nich sedačku koupí.Kůže se hrozně mačká, vytahuje,nedrží tvar,molitan se shrnuje,hrůza

 9. Lucie, Marie, Lenko i všichni ostatní, jak jste uspěli s reklamacemi? Nechcete podat hromadnou žalobu?
  Vadí mi jednání firmy, peníze za nekvalitní výrobek i čas, který jsem reklamaci věnovala.
  Ozvěte se na: J.karnikova@gmail.com
  Děkuji, Jana.

 10. Již více jak dva roky řešíme soudně spor o vyřešení reklamace, výmluvy lži obviňování a i vyhrožování,přizván i soudní znalec a nic ,60000 je vtahu a nebýt pojištěn u DAS tak jsem do pře ani nevstoupil,upřímně lituji všechny zákazníky, dopadnou úplně stejně,sedačku jsem zabalil a odpočívá v kotelně, ani neuznali za vhodné se na reklamaci přijet podívat,rovnou mi zdělily že je to má chyba skákajíci děti, dětem je 18 a 21 let a již s námi žije pouze mladší ,špatný čistící prostředek,zakoupený na jejich doporučení v jejich obchodě.provozování sexu,a špatně si sedající návštevníci atd. soudní znalec popsal konstrukční vady které zde máte i vy ostatní.

 11. NEkvalitní čína sedačka za 55000 se rozpada je popraskana a to na mistech kde se vubec nesedi hlavne rohy polstaru svy atd bylo o ni pecovano jak se ma

 12. Také máme jednu doma… děs!!! koupili jsme ji jako celokoženou a po čase jsme zjistili, že dost velká část je koženka. Bohužel reklamace neúspěšná. Máme ji pátým rokem, koženka se loupe, kůže je sedřená, švy se pářou a je prosezená! sedačka za 61 000Kč by měla mít jinou kvalitu!!!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here