Módní pánské košile, skvělé střihy a trendy barvy

0
2074

Pánské slim košile s úzkým střihem a často s obsahem elastanu mužům neskutečně sluší. Jedním z pilířů šatníku moderního muže je pánská slim košile v bílé barvě, kterou lze vzít do obleku i právě k džínám.       

Slim kravaty jako doplněk
Vhodným doplňkem slim košile je elegantní slim kravata. Letošní sezóna přeje moderním mužům, neboť úzké kravaty jsou hitem sezóny.

Moderní jsou také pánské košile s krátkým rukávem

Jemný proužek sluší všem mužům
S jemným proužkem nikdy neuděláte krok vedle. Červenobílý proužek se skvěle kombinuje s modrou, hnědou i béžovou barvou kalhot.

Vyhrňme si rukávy
Krásná pánská košile oblíbené značky Tom Tailor sice není s krátkým rukávem, ale jak vidíte, může být…

Značkové pánské košile se v šatníku neztratí

Kvalitní značková košile se v pánském šatníku nikdy neztratí. Zejména když si ji pořídíte v některé z nadčasových barev, jako je světle modrá nebo bílá.

Od košilí k módním trikům
Snad každý muž potřebuje s jarem i pár nových triček. Je libo s límečkem, se stojáčkem nebo do véčka? Módní barvy a osvědčení střihy jsou u značky Tom Talior samozřejmostí.

Mustangu se muži drží
Střih jeans Oregon – nyní New Oregon patří mezi nejprodávanější střih pánských jeans v celé Evropě. Je to klasika, které se muži drží. Mustang jeans jsou vyhlášeny nejen střihem, ale především i kvalitou. Více na www.yes-eshop.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here