Automatické příjmy a podnikání z pláže?

0
1604

Nestává se často, aby se na Dreamlife objevil článek o jedné osobě vícekrát. Ovšem podnikatel David Kirš je výjimkou… Za poslední dva roky změnil českou scénu podnikání na internetu k nepoznání.

Učí podnikatele, jak použít jednoduché technologie, jako je internet a email, aby si zjednodušili život, zautomatizovali své příjmy a získali  v životě čas na ty skutečně důležité věci. Jeho tréninky a kurzy prošlo už přes 35 000 českých a slovenských podnikatelů.

Hodně lidí se Davida ptá, jak může něco tak obyčejného, jako je email, udělat z člověka milionáře? Jeho příběh je totiž inspirujícím důkazem, že i obyčejný “kluk z Frýdku” může za rok a půl z nuly vyskočit na obrat 20 milionů ročně.

Přitom to začalo tak nevinně. David v bývalém zaměstnání dostal “rutinní” úkol, aby do firmy zavedl email marketing. “Nikdo to tenkrát v ČR neuměl… nikdo vlastně ani pořádně nevěděl, co ten pojem znamená,” vzpomíná David.

“No jo počkat… NIKDO to tu nedělá,” pomyslel si a ucítil příležitost. Vsadil vše na jednu kartu, rozbil pomyslné prasátko s úsporami, koupil si vstupenku na seminář v hodnotě 2000 dolarů a odletěl do Ameriky, aby se učil od nejlepších na světě. A zbytek je historie…

Po návratu vytvořil svůj vlastní online kurz Email Academy, kde dodnes učí principy, jež se naučil a které z jeho podnikání vytvořily šťastnou prosperující firmu s milionovými obraty.

Dnes je program Email Academy něčím jako líhní úspěšných podnikatelů a firem – místem, odkud čerpají inspiraci a návody, jak lépe prodat svou značku, své know-how i své produkty a služby. To vše prostřednictvím něčeho tak obyčejného, jako je email.

V těchto dnech startuje už třetí ročník zmiňovaného kurzu. A protože David chce, aby se tyto informace dostaly k co nejvíce lidem, rozhodl se zpřístupnit část programu zcela zdarma.

Tréninková videa najdete na stránkách Email Academy a kdo ví… možná zjistíte, že kvalitní email marketing je přesně to, co vašemu podnikání chybělo. A že právě tohle je ta tajná přísada, která z vás udělá dalšího “plážového podnikatele”, který pracuje, když se mu chce, a odpočívá, kdykoliv potřebuje… aniž by to negativně ovlivnilo finanční toky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here