Mmotion09: luxusní vozy, motocykly i diamanty v Praze!

0
1402
Událost, na kterou Česko čeká vždy po celý rok, událost, která s každým dalším ročníkem neuvěřitelně roste na objemu i popularitě, událost, která i vašim snům ukáže, že hranice snění jsou nekonečné! Připravte se!
Hrdě vzhlížející Aston Martin DBS, o kousek dál dominantní Ferrari California, kterým nic nedaruje Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder. Nemluvě o Maserati GranTurismo S ve verzi s automatickou převodovkou s nadhledem sobě vlastní přehlížející ostatní značky. A to jsme vyjmenovali jen některé a pouze automobilové šperky výstavy, pokud vás cestování po silnicích nudí, poprvé se na výstavě bude prezentovat i letecká doprava v podání společnosti Mamba-Air – dovozce ultralehkých vrtulníků!
Dál budou k vidění hi-tech kola společnosti Specialized nebo wellness řešení firmy Aquamarine Spa, luxusní bydlení pomůže zajistit Sotheby´s International Realty® a diamanty pro vaše nejdražší vám představí jediná ryze česká společnost vyrábějící a prodávající originální diamantové šperky – Diamonds International Corporation. Tím ale stále začínáme, desítky vystavovatelů vás zabaví na celé odpoledne, a pokud byste přeci jen dostali zaječí úmysly, k dispozici jsou související výstavy moderního designu a nábytku art & interior, výběrová výstava kancelářského nábytku Office & Life nebo také veletrh plastické a estetické chirurgie MediArt Prague.
„Letos proběhne pátý ročník přehlídky mmotion, máme tedy již na co navazovat. A jsem rád, že i přes nepříznivou situaci, která vládne ve světě, budeme mít také letos návštěvníkům rozhodně co nabídnout,“ uvedl Adam Weber, ředitel pořádající společnosti.
Pořadatelé si jsou vědomi, že náš svět si může dovolit vymoženosti, o kterých si lidé v chudých oblastech světa nechávají jen zdát. Aby se tento rozdíl podařilo alespoň trochu zmenšit, proběhne v rámci letošního ročníku mmotion09 akce charitativního projektu 4U2, který koordinuje Česká vicemiss Eva Čerešňáková. Získané prostředky v rámci tohoto projektu pomohou dětem v Bangladéši, které trpí podvýživou a vzdělání je pro ně dosud nedostupným snem.
…podrobnosti o výstavě naleznete na www.mmotion.cz
Zajímavé automobilové kousky mmotion09
Lamborghini Gallardo LP 560-4 Spyder, bylo odhaleno v roce 2008 v Ženevě odhaleno a na podzim téhož roku byl představen i modernizovaný Spyder, uvnitř skrývá pětilitrový desetiválec o výkonu 560 koní a maximální rychlosti 325 km/h.
Aston Martin DBS, tento vůz snad netřeba představovat, dvanáctiválcový motor s výkonem 510 koní mluví sám za sebe. Motto firmy Aston Martin mluví samo za sebe: Síla, krása a duše…
Ferrari California, po vzoru typu 250 California z roku 1957, který se v průběhu let stal symbolem nejenom sportovního ducha a výkonu, ale také exkluzivity, jedinečného zpracování a sofistikovanosti, se představuje nová California s osmiválcem s přímým vstřikováním, sedmirychlostní převodovkou s ovládáním na volantu a dalšími technickými inovacemi ženoucími Californii k enormním výkonům.
Maserati GranTurismo S Automatic, osazené výkonným osmiválcem o objemu 4,7 litru disponujícího výkonem 440 koní a automatickou šestirychlostní převodovkou je vozem pro denní přepravu i vrcholně zážitkovou zábavu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here