Luxusní dovolená pro tělo i duši: Bristol Group Karlovy Vary

1
1018

Největší české lázně v Karlových Varech vám mohou nabídnout jak ozdravný pobyt při nejrůznějších onemocněních, tak skutečnou relaxační dovolenou. Hledáte-li skutečnou špičku, můžete si vybrat hned ze šesti zařízení, která patří pod Bristol Group. Řadí se mezi ně Bristol Palace Hotel, Vila Livia, Královská vila, Hotel Pavlov, Hotel Bristol, Vila Tereza a mohou nabídnout to nejlepší z luxusních lázeňských služeb, ať už se jedná o ubytování, stravování nebo lázeňské procedury.

Základní karlovarskou filozofií jsou samozřejmě minerální prameny vyvěrající z hloubky až 2000 metrů pod povrchem. Jedná se o prameny alkalicko-salinicko-muriatické termy. Jejich základními prvky jsou sodík, vápník, chloridy, sírany, uhličitany, ale obsahují také mnoho dalších prvků.

Do každého ze šesti komplexů je přiveden originální minerální pramen. Tyto ozdravné prameny jsou používány především ke koupelím, při pitných léčbách, vodoléčebných procedurách, dietních léčbách, moderních fyzikálních léčbách a k mnohým dalším procedurám.

Ubytovací služby zde nemají jedinou chybičku. Zvolit si můžete od jednolůžka až po luxusní apartmány s krásným výhledem na malebné město. Ve vybavení pokojů naleznete vše, co by mohl náročný host potřebovat. Standardem je zde koupelna s toaletou a fénem, dále máte k dispozici bohatý minibar, trezor, telefon, rádio, televizi se satelitním připojením a Pay TV servicem. Na přání budete mít v pokoji internet a pro ty nejnáročnější je tu také klimatizace.

Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem. Nehledejte zde žádné ultramoderní prvky. Vše na vás bude dýchat atmosférou zlatých časů, kdy Karlovy Vary byly v hledáčku těch nejznámějších a nejmocnějších panovníků. Luxusní pokoje jsou dotvořeny uměleckými předměty a důmyslnými architektonickými detaily.

Ozdravných procedur zde najdete nespočet, vybavení je tu to nejmodernější podle nejvyspělejších technologií. Na své si ale přijdete i ve volném čase. V každém hotelu je k dispozici manikúra, pedikúra, kosmetika, boutique, kulečník, salonky, meditační místnosti a další. Dalšími službami jsou půjčovna kol a automobilů, směnárna. V taneční kavárně se můžete těšit na poslech živé hudby.

Pokud se přece jen budete ještě nudit, nebojte se vyzkoušet sportovní vyžití. Zahrát si můžete golf, tenis, kuželky, squash nebo nohejbal. Dále si můžete zaplavat, projet se na koních nebo si zarybařit. Mnoho zážitků zažijete také na střelnici nebo na dostizích.

Užijte si luxusní dovolenou plnou hýčkání a ozdravných procedur. Vaše tělo vám bude vděčné, stejně jako vaše psychika při návratu do plného pracovního nasazení.

1 komentář

  1. nádhernou dovolenou jsme prožili v Karlových Varech, kde jsme v 60,letech min.století bydleli. Hledám paní Karáskovou s kterou jsem bohužel ležela poslední dny své dovolené v nemocnici. Jmenovala se p. Karásková z Jenišova, pomůžete mi ji najít byla to asi kantorka a má dceru Lucii. Díky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here