Chateau Mcely – unikátní zámecký hotel v srdci Čech!

0
1610

Chateau Mcely – česká špička mezi pětihvězdičkovými hotely a jediný zámecký wellness hotel v České republice svého druhu, vítejte. Nacházíme se necelých 60 km od Prahy ve vesničce Mcely a dýchá na nás nesmírně uklidňující vliv okolní přírody, kde jako by se čas na chvilku zastavil – nedotčená příroda obklopena lesy a s původními dřevěnými stavbami. Na druhé straně rozsáhlé sídlo Chateau Mcely (kdysi aristokratické rodiny Thurn-Taxisů) nás vítá zámeckými zahradami, luxusním interiérem a samozřejmě lahodnou večeří. Ač jsme na zámku, jehož atmosféru cítí každý především ve svém okouzlení, můžeme si zde dopřát to nejlepší z fitness a rozmazlujících lázeňských procedur. Stačí se jen oddat pokušení.

Své smysly si můžeme hýčkat silou přírody a to v podobě kosmetické řady Mcely Bouquet bio produktů (tělové i koupelové oleje, peelingy či noční séra a tělové balzámky), které speciálně pro svůj hotel vytvořila majitelka Inéz Cosumano, aby tak spojila alchymistické a bylinářské dědictví vesničky Mcely s letitou bylinkářskou tradicí. Díky relaxační kosmetice tak přivoníme k právě natrhaným růžím, levanduli nebo heřmánku pro umocnění zážitku luxusu, přírody, relaxace a spojení se sebou sama. 

Ale abychom se jen nenechali unášet lázněmi. Zde se můžeme opájet také romantikou. Každý z 23 pokojů a apartmánů představuje svůj vlastní svět oplývající vlastním stylem a designem. Lze se tak ocitnout i na jiném kontinentě – je tu připraven tajuplný pokoj Orient, elegantní Evropa, rozmarné apartná Jižních moří či jeden z nejkrášnějších apartmá s názvem Legenda s úchvatnou koupelnou a balkonem.O tom, že si tu dopřejeme romantiky, vrchovatě svědčí i to, že Chateau Mcely je hotel vyhledávaný pro velkolepé svatby a bohaté svatební hostiny s nezapomenutelným (zámeckým) programem na klíč.

A snad jen dodáme, že hotelová restaurace Piano Nobile byla zařazena do TOP 10 žebříčku dle GRAND RESTAURANT 2011. Takže co vznikne kombinací luxusních spa, kouzelných zámeckých pokojů, vytříbené restaurace a výhledu na zámecké zahrady? Přeci Chateau Mcely, český zámecký unikát, který si nemůžeme nechat ujít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here