Léto celebrit ze světa úspěšných, dovolené? Kdepak!

0
1289
Richard Branson: Ekologický ostrov Mosquito resort
Charizmatický a občas trochu kontroverzní Sir Richard Branson sice nejvíce sní o vesmíru a se svou společností Virgin Galactic se snaží povýšit vesmírnou turistiku na běžnou víkendovou zábavu, avšak jeho starost o vliv globálního oteplování a ekologii taktéž neutuchá. Věčný vizionář by nyní rád jeden z karibských Britských panenských ostrovů přetvořil v kompletně ekologický rezort. Pro svůj záměr si vybral ostrov Mosquito, který je v přímé viditelnosti s Bransonovým soukromým ostrovem Necker Island. Na zatím neobydleném ostrově by mělo vyrůst 20 vil energeticky zajištěných solárními panely a větrnými elektrárnami, jídlo by měly zajistit vysazené sady a plážové vozidla by se měla pohybovat na biopaliva. Úřední autority nyní Bransonův projekt posuzují. Avšak Richard Branson chce jít ještě dál a chystá se vytvořit konzultační skupinu, která by místní vládě poskytovala kompletní poradenství v oblasti zelených projektů.
Eva Herzigová: Podzimní kolekce pro Louis Vuitton
Jedna z nejslavnějších českých modelek a nevyhledávanějších modelek světa devadesátých let se světu opět výrazně připomněla, dlouhodobý vztah se značkou Louis Vuitton  se opět proměnil v působivou kolekci fotografií propagujících nové kabelky slavné značky. Ještě před nedávnem však Eva Herzigová propagovala kolekci pojmenovanou Eva Clutch, která byla inspirována právě touto modelkou.
Gisele Bündchen: Móda v katedrále sv. Pavla
Londýnský symbol luxusní módy, značka Aquascutum, nasadila do své nové podzimní kampaně světoznámou brazilskou modelku Gisele Bündchen – podle Guinessovy knihy rekordů nejbohatší modelku světa. Pro nové snímky byla vybrána podobně světoznámá londýnská renesanční St. Paul’s Cathedral. Značka Aquascutum se proslavila svým inovačním přístupem k módě, vlastní mnoho patentů například na nepromokavé materiály nebo populární trenčkotový kabát.
Karl Lagerfeld: Limitovaná edice domů na Isla Moda
Módní návrhářská ikona Karl Lagerfeld také nezahálí, před pár dny podepsal 70letý Němec smlouvu se společností Dubai Infinity Holding o návrhu světově prvního ostrova věnovaného pouze módě. Ostrov se nachází v dubajském komplexu umělých ostrovů The World a vzhledem ke svému zaměření obdržel i pochopitelný název Isla Moda. Na ostrově budou hrát pravděpodobně prim butiky luxusních značek, doplnit by je však měly vily i hotely a další ubytovací komplexy. Karl Lagerfeld by měl dle smlouvy navrhnout rovných 80 staveb. V tiskové zprávě se Lagerfeld vyznal Dubaji jako „poupěti na pokraji rozkvětu v nový střed módního světa“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here