Larry Williams: Legendární komoditní obchodník v Praze!

0
1959

Přesto Larry Williams platí za strhujícího řečníka, jehož semináře a přednášky se staly legendárními. Skvělá zpráva je, že v neděli 19. června od 17 hodin Larry Williams poprvé osobně vystoupí v České republice! Jeho prezentací „How I trade the markets“ vyvrcholí dvoudenní program největšího investičního summitu svého druhu ve střední Evropě MoneyExpo 2011, který se koná 18. a 19. 6. v Top hotelu Praha.

„Vyjednat a zorganizovat návštěvu Larryho Williamse v Praze trvalo několik let. České publikum má jedinečnou šanci získat špičkové vědomosti a zkušenosti,“ potvrzuje přední český burzovní obchodník Ludvík Turek, na jehož pozvání Williams do Prahy přijíždí.

 „V Praze představím způsoby analýzy a aktuální predikce trhu, které okamžitě zafungují a které si kdokoliv bude moci na místě ověřit,“ upřesňuje Larry Williams. Právě fenomenální schopnost zhodnocovat kapitál v krátkém čase Larryho Williamse proslavila. Naučil tisíce lidí, jak správně přistoupit k burze a vydělávat, dokázal, že obchodování na komoditních burzách může být opravdu pro každého.  „Jsou tři vlastnosti, které musí mít dobrý spekulant: sebedůvěra, agresivita a strach. Pokud přidáme špičkové informace a know-how, téměř jistě z vás bude úspěšný obchodník,“ vzkazuje Larry Williams.

Životní příběh Larryho Williamse je splněním amerického snu o úspěchu navzdory těžkým startovním podmínkám. Williams vyrůstal v chudé dělnické rodině, díky vytrvalosti, trpělivosti a mnoha odříkáním dokázal vystudovat University of Oregon. Do světa tradingu poprvé nahlédl v roce 1962 a už o čtyři roky později vynalezl celosvětově uznávaný technický obchodní indikátor nazývaný Williams %R, který je dnes standardně obsažen v každém obchodním softwaru na světě. Celý finanční svět Larry Williams šokoval svým neuvěřitelným výsledkem na světovém šampionátu v tradingu – Robinns World Cup Trading Championships. Pouhých 10 000 USD proměnil za jediný rok na 1 milion dolarů! Zhodnocení více jak 10 000 % bylo těžkou ranou pro všechny tehdejší tradery, ti nejlepší totiž v té době dosahovali maximálně 50 % zhodnocení. Tento nečekaný výsledek vyvolal vlnu dohadů o pravosti šampionátu, americké úřady pro ochranu a regulaci trhu se snažily dokázat, že muselo jít o podvod. Marně. Nikdy nenalezly důkazy, že by Larry Williams podváděl. Výsledky nakonec byly prohlášeny za platné a prokazatelně reálné. V roce 1987 se Larry Williams přihlásil na šampionát znovu a opět ohromil, bylo jasné, že první úspěch nebyl náhodný. Částku 10 000 USD tentokrát proměnil na více jak 1,1 milionu za pouhých 11 měsíců. Finální číslo znělo – zhodnocení o 11 376 %.

Známý obchodník ale neslaví úspěchy pouze ve světě burzy. Dvakrát kandidoval do amerického senátu, uběhl více než 70 maratonů, obchodování na burze vyučoval řadu významných osobností, například Hilary Clintonovou, byl osobním přítelem Ronalda Reagana. Williams napsal desítky knih o obchodování na burze, za nejdůležitější je považována ta z roku 1982 s názvem „Jak prosperovat v následujících dobrých letech, která přicházejí“, v níž přesně předpověděl největší růst trhu a rozvoj americké ekonomiky v historii.

Hosty prestižního investičního summitu MoneyExpo 2011 budou také čeští investoři, tradeři a finančníci, například znalec umění Vladimír Železný, zakladatel Českomoravské hypoteční banky Pavel Ševčík, majitel konzultační firmy Dower-D Emil Dočkal a další respektované osobnosti. Začínajícím i zkušeným privátním investorům předají své zkušenosti včetně konkrétních tipů na klasické i alternativní investice s vysokou mírou zhodnocení, jako jsou investice do afrických akcií, drahých kovů, vína, výtvarného umění atp.

POZOR! S objednávkou vstupenek se slevou 1000 Kč neváhejte! Stačí při nákupu vstupenky zadat kód “dreamlife”. Možnost zakoupit vstupenku se slevou končí právě dnes, od zítřka bude vstupenka již za plnou cenu. Oficiální stránky summitu naleznete na www.money-expo.cz. Těšíme se na vás na MoneyExpu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here