Jedním lusknutím odstraňte negativní myšlenky!

0
3615

A teď zcela upřímně, kolikrát za den vás přepadnou negativní myšlenky? Kolik si jich jen pomyslíte a kolik z nich i vyslovíte? Myšlenky typu, co když to nevyjde? Co když mě partner opustí? Co když přijdu o práci? Jsem vážně k ničemu. Já nikdy nebudu úspěšný…Pokud vás každý den nejen napadnou a někdy i převálcují, měli byste zpozornět.window-731282_1280

Před „přáními“, v jejichž pozadí je velká dávka strachu, byste se měli mít na pozoru. Myšlenky spojené s obavami jsou totiž silně emocionálně nabité a mají mimořádně silnou energii. Strach pak funguje jako velmi silný magnet a není proto divu, že si do života přitáhnete přesně ty věci, které nechcete, a kterých jste se obávali.

Strach je silná emoce. A proto často a někdy velmi jednoduše převálcuje naše pozitivní myšlenky, které jen naučeně promítáme v hlavě, jak nám mnoho knih radí, ale skutečně je necítíme. A pak se strašně divíme, proč zrovna nám nic nevychází.

Dokonce si myslíme, že jsou naše přání vyplněna mylně. Jenže ve skutečnosti ale vůbec nejsou nesprávně splněna. Jejich dodávka je naopak provedena velmi rychle a přesně. Nesprávně byl jen vyplněn formulář žádosti o ně. Bylo vám dodáno přesně, co jste (ne)chtěli.

Představte si Universum jako zásilkovou službu, která jen dodává balíčky. Balíčky, které jste si sami objednali. Nerozlišuje, jestli je balíček dobrý nebo zlý. Jestli na váš život bude působit pozitivně nebo negativně. Jen dodává, co jste si objednali. Dodává jen na základě našich představ.

Co teda s tím? Život je volba. Poznamenejte si do diáře 21 dní ode dneška. A od teď už žádné myšlenky, nechci, bojím se, co když…. Dejte si za cíl 21 dní. Když vás přepadne, kdykoli a jakákoli negativní myšlenka, luskněte prsty. Lusknutí je skvělá technika, která vás jakoby navrátí do přítomnosti. V tu chvíli si uvědomíte, že takhle nechcete, aby se vyvíjela vaše budoucnost. A zaměřte svou pozornost na něco jiného. Na to, co opravu chcete.

Pokud to nepomůže, vezměte tužku a papír a pište si věci, které chcete přitáhnout do svého života. Zaměstnáte mysl a strach zase na chvíli zmizí. Dokud si nevytvoříte návyk. A věřte mi, že za 21 dní si návyk vytvoříte, ale nesmíte ani jeden den vynechat. Potom vás strach a obavy budou navštěvovat čím dál méně. Až konečně do svého života budete přitahovat přesně to, co chcete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here