Jack Canfield: Tajemství úspěchu živě v srdci Evropy!

2
1934

Jack je narozen 19. srpna 1944. Jako spousta veleúspěšných osobností prožil složité dětství – a to především díky svým rodičům. Otec ho bil, matka byla alkoholička, v Jackových 6 letech následoval rozvod. Inu chlapec to měl opravdu složité. Avšak již v útlém věku si uvědomil důležitost podstatných vlastností, kterých dodnes využívá a vyučuje je. Mezi ně patří například dokonalé vcítění do druhé osoby. A znovu: Všímáte si jak pramálo mají okolnosti společného s dosahováním snů?

Začátek celosvětového skloňování jména Jack Canfield zapřičinilo vydání knižní série titulů s názvem Slepičí polévka pro duši, kterou dal dohromady společně se svým kamarádem Markem Victorem Hansenem. Dále pak Jacka známe především z The Secret, v němž je ústřední postavou. Stál na pódiu před masami lidí a hluboce se dotkl jejich životů, dokonce ovlivnil i světoznámé osobnosti! Nejde o nikoho menšího než Anthonyho Robbinse, Briana Tracyho, T. Harva Ekera či Rhondu Byrne!

A nyní se vám naskýtá exkluzivní příležitost zúčastnit se semináře s názvem Tajemství úspěchu. Magickým dnem se stává 26. červen a historickým místem Bratislava! Jedná se o vůbec 1. seminář nejen v našich končinách, ale dokonce v celé Evropě. Kde jinde by se také měl konat seminář než v samém srdci Evropy, že ano?

Dlouhých 30 let soustavných studií, zkušeností, pokládání nových a nových otázek, hledání odpovědí, překonávání nespočtu překážek, setkání s miliony lidí – to vše má tento velikán za sebou a jak sám říká: “Mým posláním a misí je pomoc inspirovat lidi a podporovat je za dosažením jejich největších přání!” Nyní se za pomoci svých seminářů a meetingů soustředí na změnu co největšího počtu lidských osudů.

Páni, to je ale příležitost! Také vám již docvaklo, co pro vás může znamenat toto setkání…? Pouhá jedna vstupenka, jeden vstup do sálu, který Jack v několika minutách naplní energií, pouhý jeden den, který může znamenat zlom ve vašem dosavadním životě! On ví jak nechat energii proudit přímo do vašeho nitra a pomoci vám pohnout se životem dál! 65 let pozoruhodných zkušeností k vám bude skrze tuto osobnost ustavičně proudit a nenechá vás v klidnými. Tato síla ve vás bude bujet i o pauze, kdy se půjdete provětrat a pokusit se uvolnit a uklidnit. Avšak to se vám jen tak nepodaří, jelikož tyto momenty budou patřit do řady silných a nezapomenutelných. Zapíší se hluboko do vás a jednou přinesou sladké plody v podobě dosažení vašich snů! Avšak jedna důležitá věc: “Musíte tyto principy používat, ne jim pouze naslouchat!” Jinak logicky nefungují!

Nyní o čem konkrétně bude seminář Tajemství úspěchu? Naučíte se mimo jiné:
– jak změnit výsledek každé události, jednoduše tím, že změníte reakci na ni
– jak najít silné mentory a přátele, kteří vám otevřou dveře
– jak dokončit nedokončené z vaší minulosti, vyléčit nevyléčené vztahy, které vás stále bolí, takže se budete moci posunout dále do budoucna
– jak se připravit a zůstat připraven, když příležitost zaklepe na dveře
– jak implementovat unikátní systém řízení času, který zajistí, že budete mít čas se soustředit na úspěch
– jak říct “NE” dobrému, tak aby jste měli možnost říct “ANO” skvělému
– jak žádat a dostat všechno, co chcete… od lidí, kteří vám to mohou dát
– jak vypadnout z klubu “NENÍ to hrozné?” a na místo toho se obklopit úspěšnými, pozitivními a pečujícími lidmi

Rezervovat vstupenky si můžete přímo v systému Dreambay.cz, Dreamlife.cz je partnerem semináře. Více informací o semináři najdete na oficiálních českých nebo slovenských stránkách. Těšíme se na vás v Bratislavě!

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here