Intelligent Design: Unikátní titanová myš

0
1509

Údiv na tváři mohlo způsobovat například použití na golfových holích, ale to už také není žádná světoborná novinka, která by nás mohla nějak výrazně zneklidnit. Dejme však tento prvek do moci designérské smetánce naší společnosti – to se teprve budou dít věci! Intelligent Design představil na přelomu října a listopadu tohoto roku novinku, jenž zřejmě překvapí každého počítačového nadšence či ‚obyčejného‘ uživatele PC. 

Titanová myš!

Můžeme zde spekulovat o praktičnosti takovéto myši, ale nemělo by to žádný vyšší význam. Pokud pohlédnete na fotky přiložené k tomuto článku, jistě uznáte, že tato myš prostě není určená pro každého uživatele. Pokud zapomeneme na stránku materiálovou, snad jako první nás napadne, že vzhled myši není zrovna v klasickém provedení. Záměr je totiž jednoduchý. Myš má zaujmout především svým extravagantním vzhledem, jelikož neznalý člověk nejspíš ani  nepozná použitý materiál, tedy titan.

Celé provedení je bez nadsázky nadčasové, a tak můžeme v klidu říci, že by se za použití takovéto myši nemusel stydět leckterý režisér při natáčení některého ze svých sci-fi kousků.

Spojme tedy vzhled, materiál a funkce, u kterých se na malý moment ještě zastavíme. Myš je samozřejmě bezdrátová. Jak by asi vypadal kabel vedoucí od této samičky až k USB portu počítače? Samozřejmě ne příliš vzhledně. Proto tento elektronický hlodavec komunikuje se svým mateřským počítačem pomocí technologie Bluetooth. Uchopitelnost myši je přizpůsobena jak pro praváckou část světové populace, tak i pro tu leváckou menšinu.

Sečteno, podtrženo. Extravagantní myš vyrobena z titanu, využívající moderní technologii pro komunikaci s počítačem. Titanovou myš od Intelligent Design lze pořídit za 800 euro, což je v současnosti něco kolem 20 000 Kč. To si poté člověk rozmyslí, jestli si koupí myš a nebo celé PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here