iClebo Smart: Špičkový robotický úklid domácnosti

1
1650

„Čas je tím, co nejvíce chceme, a přitom nejhůře využíváme.“ – William Penn

Jak soužití s inteligentním robotem vypadá? Díky iClebo Smart se již nebudete muset trápit s pravidelným úklidem podlahy, stačí mu sdělit, kdy jste zpravidla mimo byt a o zbytek se již postará. Díky širokoúhlé kameře a mapovacímu systému si naplánuje efektivní trasu a ve vhodný čas, aby vás nerušil, vyrazí. Jelikož však patří mezi nejtišší na trhu, klidně jej můžete nechat starat se o domácnost i během své přítomnosti.

Co vlastně dokáže uklidit, a jak dobře? Vzhledem k pokročilé konstrukci a zkušenostem výrobce si iClebo Smart poradí se všemi povrchy, jako jsou koberce, plovoucí podlahy či kachle, k dispozici je k hlavnímu a bočním kartáčkům i mop z mikrovlákna a funkce turbosání. Vyniká také čtyřfázovou filtrací včetně využití HEPA filtru, který tak kvalifikuje vysavač jako vhodný i pro alergiky.

Jaké jsou jeho vlastnosti? iClebo Smart pochází z Jižní Koreje, výrobce patří mezi světové lídry v robotice a to se také promítá na tomto modelu, současně je patrná korejská posedlost vysokou kvalitou. Optimalizuje si trasu, inteligentně rozpozná, kde již uklízel, lze jej časovat, rozpozná schody, vydrží uklízet 80 minut na jedno nabití a poté se sám vrátí do stanice pro dobití Lithium-Ion baterie.

Chcete vědět více? Navštivte prezentaci iClebo Smart na Snadnýživot.cz

Podívejte se na mapování očima iClebo Smart pomocí jeho širokoúhlé kamery:

1 komentář

  1. Tento vysavač, možna pochytí jen nečystoty ale NEJLEPŠÍ je Rainbow!!!! Jak ohledně zvlhčování vzduchu tak i čištění koberců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here