Harrison Ford prodává svůj byt v New Yorku

1
1856

Harrison Ford zůstane navždy tím Indiana Jonesem, který má stejně vrchovatý příděl štěstí, jako umu. Ač to v životech herců, kteří ztělesňují legendární hrdiny a hrdinky bývá většinou trochu jinak, Harrison Ford má i v soukromém životě štěstí. Teda až po bouřlivém rozvodu, který byl jedním z nejdražších v Hollywoodu. Nejspíš k tomu přispěl i fakt, že se v době rozvodu netajil svou novou láskou Calistou Flockhart a spolu si pořídili i toto hnízdečko lásky.

Harrison Ford si koupil tento loftový byt v roce 2002  za 5 milionů dolarů. Uchvátil ho nejen úžasný výhled na řeku Hudson a celý Manhattan ale i vyhřívané podlahy a samozřejmostí je i programovatelný soukromý výtah. V obývacím pokoji propojeném s jídelnou se může Harrison za chladných nocí ohřát u pravého krbu na dřevo a kuchyň je zase přehlídkou kvality v nerezovém obleku s dřevěnými doplňky. Ložnice Indiana Jonese má oproti očekávání šatnu s koupelnou a vstup do knihovny. Dále v bytě můžeme najít  pracovnu, další koupelny, privátní pokoje, prádelnu a posilovnu. K podkrovnímu bytu patří i terasa, která se rozkládá na velkorysých  sedmi stech metrech čtverečních.

Dům ve kterém je 11 loftových bytů (největší je Harrisonův) má 24 hodinovou bezpečností službu, která objekt hlídá a také servis v podobě kuchaře,  úklidové firmy, barmana, fitness trenéra apod.

Byt je ke koupi za 16 milionů dolarů, což se nám v době finanční krize zdá příliš.

Článek vám v rámci exkluzivního partnerství přináší server Living.cz, přední český online magazín zaměřený na bydlení, dům a zahradu.

1 komentář

  1. Byt je predrazeny. V NYC ceny spadly rychlosti plejad. Uprimne z jeho bytu vubec okouzlena nejsem.
    Stejne prvky (ktere jsou v lepsich NYC bytech samozrejmosti) mohou investori mit uz za polovinu ceny, i min. Za 16 milionu jsou k nabidce nadherne zamky v jizni Evrope, nesrovnatelne s real estates v upadajicim New Yorku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here