HOMA: moderní umění v srdci Číny

0
1503

Tento hotel je jedním z příznaků renesance luxusního hoteliérství a asijské pohostinnosti v tomto regionu. HOMA je jediný čínský hotel, který je členem prestižní asociace Relais&Chateaux. Nabízí svým hostům úroveň stylu a designu v Číně dosud nedostupnou.

Každý z 46 hotelových pokojů je zařízen rozdílným originálním způsobem. Liší se tvarem, velikostí, nábytkem a dokonce i závěsy. Pojí je jednotný design, vyznačující se velkorysým pojetím prostoru a bohatým prosvětlením místností. Návrháři začlenili do vybavení pokojů také tradiční čínské prvky – exotické červené lampy, gázové markýzy, starožitné židle, postele z luxusních dřev. Návštěvníkům jsou k dispozici lázně specializující se na čínské i thajské masáže a aromaterapii. Tým odborníků na čínské tradiční léčitelství používá vysoce kvalitní přírodní materiály.

Střecha hotelu je pokrytá trávou a v harmonii se svým prostředím není jen svou ekologickou funkcí, ale také svým jedinečným sklonem. Právě na pečlivé kombinaci přírody a uměleckých artefaktů je postavena nevšední atmosféra tohoto hotelu.

Yuzi Paradise je otevřený prostor věnovaný sochařství, který znají všichni zkušení milovníci čínského moderního umění. Poskytuje dokonalé splynutí uměleckých předmětů s harmonií přírody. Park byl založen v roce 1997, má plochu přes 600 hektarů a může se pochlubit díly mezinárodně uznávaných umělců. V současnosti je jich více než 200. Nebuďte překvapeni, když během procházky v parku potkáte sochu velkou dva metry. 

Inspiraci můžete načerpat v uměleckých ateliérech, které jsou součástí hotelu. Právě zde vznikla všechna umělecká díla vystavená v exteriéru i v interiérech hotelu. I vy se zapojte do tvůrčího úsilí. A pokud nemáte dost vlastních zkušeností, můžete se během svého pobytu přihlásit do některého z kurzů pro návštěvníky. K dispozici jsou různé umělecké disciplíny, například úvod do čínské kaligrafie, keramika, gravírování. Jste v pokušení to vyzkoušet? My také!

Ceny za pobyt v tomto nevšedním hotelu se pohybují v cenových relacích od 6000,- Kč za standardní pokoj až do 20000,- Kč za exkluzivní apartmá. Podrobnější informace o cenách a nabízených kurzech najdete na webových stránkách hotelu www.guilinhoma.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here