Hedonist Yacht: Kocábka prudce kořeněná luxusem

0
1480

Tým ze společnosti s výstižným názvem Art of Kinetik (Umění pohybu) zavzpomínal na dávnou éru mořských výprav. Na dobu středověku, kdy mořím a oceánům ještě panovaly meče, kopí a štíty a pohyb po hladině zajišťovala plavidla konstruovaná nejen z přírodních dřevěných materiálů, ale i z přírodních dřevěných barevných tónů. Dali tak vzniknout pohlednému mininástupci všech gigantických několikastěžníků, jehož zbraně jsou poněkud jinde.

Hlavní – na první pohled viditelnou – charakteristikou jachty Hedonist je mahagonový trup a celodřevěná stavba doplněná o kůži a estetický Stainless steel. To vše je rozmístěno mezi 19 metry délky. Člověk si při pohledu na ní jednoduše nemůže pomoct, jelikož je prostě jiná – snadno identifikovatelná a vskutku inovativní!

Mrštný pohyb po hladině tohoto dřevěného dravce zajišťuje pár motorů se standardem nejvyšší kvality – přímo z dílen od světoznámého giganta Rolls-Royce. Kooperací mahagonového trupu a motorů zajišťuje novodobá kocábka neobvykle klidnou, tichou a celkově plynulou jízdu dokonce i při své maximálce, jež se nachází na značce přesně mezi devětatřiceti a jednačtyřiceti uzly.

K obytným prostorám jachty, s nimiž se nejlépe sžijete díky fotogalerii, tvůrci s jistotou dodávají: “Jsou jako žádné jiné!” A dali si sakra záležet, aby se koncepce co nejvěrněji podobala stylu, který známe z vlastních domovů. Tudíž je jasné, jakým způsobem byl vývoj vnitřního interiéru řízen… “Věříme v Hedonist jako v nejčistší formu spojení umění a technologie, kterou si lze vůbec představit,” ozývá se z dílny Art of Kinetik. Tvůrcům se nakonec podařilo do puntíku propnout slovo s činem a toto tvrzení mohou hrdě opakovat i nadále.

Technické detaily:
Délka: 19 metrů
Šířka: 5,28 metrů
Maximální počet pasažérů: 12
Objem nádrže: 3500 litrů
Maximální rychlost: 40 uzlů
Spotřeba paliva při maximální rychlosti: 430 litrů/hodinu

Co ve vás vzbuzuje pohled na tohoto mahagonového krasavce, jste si jistě sami moc dobře vědomi. Dost tedy všem řečem a je-li dopad na vás skutečně silný, nyní nastává čas povolat do akce pravou mozkové hemisféru – tedy vizuální prohlídku, představivost a rozlet k novým vizím. A možná i umisťování nových obrázků na vaší nástěnku vizí. Následně však nezapomeňte na plánování uskutečnění svého záměru! A bude-li to právě Hedonist, není se čemu divit…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here