Grotta Palazzese: Místo oddechu boha Neptuna

0
1989

Že naše idea kombinace luxusu a jeskyně je jen a jen mylnou představou, dokazuje magické místo na jihu Itálie ve městě Polignano a Mare. V tomto městě,  jež se rozkládá jihovýchodně od Bari, se mimo jiné nachází i dechberoucí 4* hotel a restaurace jménem Grotta Palazzese, jež je celá situována v působivé jeskyni. Naleznete zde vše, co i ten nejnáročnější člověk od restaurace žádá. Bonusem je nezaměnitelná přímořská atmosféra, o čemž se máte možnost přesvědčit v bohaté fotogalerii. Inu, netloukne nyní vaše srdce zase o něco rychleji…?

Co se místní kuchyně týče, zakládá především na kombinaci kvality, tradice a nezaměnitelné atmosféry. Navíc místní šéfkuchař je specialistou na svádění – pouze však prý svádění za pomoci esencí moře, nemějte proto, pánové, obavy vzít sem svou partnerku. Můžete se dosyta těšit místními specialitami, mezi něž se řadí tradiční humr, mořské plody a měkkýši. Nepatříte-li mezi až takovéto labužníky, v menu si máte možnost poručit i některý z klasických pokrmů. Symfonii chutí navíc dokreslí jak místní italská vína, tak i výběr nejlepších vín z celého světa. V této restauraci je Valentýn každý den v roce!

Součástí restaurace je i hotel s 25 pokoji. Rozprostírá se pouhých pár metrů nad místem, kde si spousta lidí z celého světa zakusí nejromantičtější večeři svého života. Navíc od mořské hladiny jej dělí pouhých 20 metrů, proto nádech romantiky nevymizí ani v průběhu celého večera, noci ani rána. Nadstandardní hotelové služby, abyste se na tomto srdci lahodícímu místu cítili co nejbáječněji, jsou neodmyslitelnou samozřejmostí. Stejně tak jako i v interiéru umně opracovaný kámen, antický nábytek a tolik příznačný charakter přímořského italského městečka.

„Brány“ jeskynní restaurace jsou milovníkům romantiky otevřeny pouze polovinu roku, a to od počátku května do konce října. Nejinak je tomu i letos. Hotel a uzavřená hotelová restaurace jsou otevřeny v průběhu celého roku. Možná vás překvapí i cenou, neboť za dokonalou večeři i nocleh vám bude účtována částka do 10 000 Kč. Je zde nachystáno vše potřebné pro celoroční romantiku ve dvou i pro větší sešlosti typu firemních večírků a oslav. Obohaťte srdce své i srdce vašich blízkých nevídaným zážitkem! Pro tyto případy je tu Grotta Palazzese.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here