Glorious 2016: Úspěšná cesta je cíl

0
2084

Studujete, ale máte pocit, že přednášky ve škole, Vám nedávají příliš, nebo ne to, co byste využili v praxi? Pracujete a chcete si rozšířit obzory, dozvědět se něco nového? Podnikáte, ale nejste si jistí, některými svými rozhodnutími? Tak právě pro Vás Business Academy připravilo nejvelkolepější studentskou konferenci konanou na českém území. Glorious 2016!  Prostory moderního Sono Centra se 13.  a 14. dubna otevřou dvěma dnům plným přednášek, které nikde jinde nezažijete. Můžete čekat témata, která Vás posunou dopředu, řečníky, kteří Vám dokáží, že slovo nejde, neexistuje.

glooo

Studentská konference Glorious 2016 je pokračováním úspěšné loňské konference, která ukázala, co studenti opravdu chtějí. Ne teorii, ale zkušenosti a rady od lidí, kteří přežili ve tvrdém boji na poli businessu a dosáhli svého cíle. Loňský ročník konaný pod heslem “Inspiruj se, motivuj se, uspěj!” Vás měl ujistit ve Vašem rozhodnutí postavit se na vlastní nohy a začít. Letošní konference Vás nasměruje na správnou cestu. 15 skvělých řečníků Vám tento rok sdělí, že “Úspěšná cesta je cíl!”

Jak jste se mohli přesvědčit již na přednáškách pořádaných pod záštitou Business Academy na cestě, kterou se vydáte, opravdu záleží. Proto neváhejte a využijte ochoty lidí, kteří uspěli a rozhodli se na konferenci Glorious 2016 podělit o své zkušenosti, know-how a o chyby, kterých se dopustili. Podle Dalibora Dědka, který přijal pozvání Business Academy a podělil se o své rady se studenty již v únoru, se nejlépe můžete poučit z chyb ostatních. A i ti nejlepší ve svém oboru začínali téměř od nuly a chyb za sebou mají jistě požehnaně. Jak se s námi podělil Patrik “Rytmus” Vrbovský na první březnové přednášce, když víte, co chcete, jděte za tím, ale pokud si nejste jistí, nechte si poradit. Konzultujte. Přesně tuto možnost Vám Glorious 2016 přináší nejen prostřednictvím přednášek, ale také prostřednictvím networkingového večírku, kde se budete moci řečníků osobně zeptat na radu v oblasti, která Vás zajímá.

bu

Glorious 2016 však nebude jen o přednáškách, bude především o seznamování se s novými lidmi, kteří se také chtějí neustále posouvat dopředu. Seznamování se známými osobnostmi businessu, které Vám rády budou věnovat svůj čas a zodpoví vaše dotazy.

Vyčerpávající příval informací Vám také budou zpříjemňovat zajímavé doplňkové aktivity, které jsme nachystali v prostorách Sono Centra. Oddechnout si budete moci u stolního fotbálku, RC autíček nebo si jen tak s přáteli posedět u vodní dýmky v chill-out zóně. Pro příznivce trochu akčnější zábavy máme připravené zkušební jízdy ve zbrusu nových vozech značky BMW. A pokud Vás přepadne hlad, můžete se zastavit u stánků s bohatým občerstvením, kde spolehlivě zaženete nejen hlad, ale i veškerou únavu díky čerstvé kávě.

A na jaké řečníky se můžete těšit? Pozvání přijali například Ladislav Špaček, Pavel Řehák, Jiří Hlavatý, Jal Mühlfeit, Jaroslav Homolka, Martin Roman, Michael Poplar Rostock, Vladimír Kovář, Pavel Kacerle a mnoho dalších.

Pokud Tě konference zaujala, více informací nalezneš na: www.konferenceglorious.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here