Four Seasons v Sharm El Sheiku : Egyptská oáza

0
1174

Moderní architektura je jemně integrována s místními stavebními prvky. Resort je projektován jako luxusní vesnice tvořená exkluzivními domky Kasbah. Jednotlivé stavby jsou rozprostřeny v  zahradě plné exotických rostlin v plném rozpuku. K dispozici jsou pokoje a jedno i dvou ložnicové apartmány. Můžete si pronajmout celou vilku, některé z nich mají k dispozici i vlastní malý bazén. Apartmány jsou orientované v prostoru zahrady tak, aby byla maximálně zachována intimita. Nabízejí také individuální terasy nebo balkony. Four Seasons velkolepě uspokojí nejrůznější chutě a potřeby.

Stejně jako ve všech hotelích řetězce Four Seasons, prostor a komfort jsou zde klíčovými slovy. Jsou tu velké mramorové koupelny a vany oddělené od sprch. Pastelové i střízlivé barvy vybavení skvěle ladí s  velkoryse prostornými pokoji. Z velkých oken se vám nabízí pohled na nezapomenutelné panorama. Měnící se barvy moře poskytují velkolepé představení, které se vám nikdy neomrzí.

Pláž není příliš prostorná, ale tento drobný nedostatek vám snadno vynahradí dostupný komfort. Na různých místech svahu, v rozdílných výškových úrovních jsou roztroušena plážová lehátka, stany a slunečníky. V areálu se nacházejí dva obří vyhřívané bazény. Nejlenivější návštěvníci mohou využívat 300 metrů dlouhou lanovku ve starobylém Montmartre stylu. Zaměstnanci připravení uspokojit každý váš rozmar jsou všudypřítomní.

V čase jídla máte na výběr z pěti restaurací připravených splnit každé vaše přání. Snídaně jsou hodné Faraonů, jak svou pestrostí, tak množstvím. Dodají vám veškerou energii, kterou budete potřebovat pro váš aktivní a intenzivní den. Pro oběd nebo večeři doporučujeme využít restauraci Il Frantoio vedenou italským šéfkuchařem a podléhající přímé osobní kontrole generálního ředitele.

Daniela Steiner Beauty Spa jsou lázně, které byly navrženy jako replika starověkých egyptských lázní a jejich orientální styl souzní s atmosférou tohoto místa. Obklopené sladce vonícími zahradami mají vlastní vyhřívaný bazén velkorysých proporcí, saunu a turecké lázně hamam. Všech 12 lázeňských kabin zařízených v orientálním duchu poskytuje masáže, zábaly, aromaterapii a všemožné zkrášlující procedury. Využít můžete také thalassoterapii – léčbu, při níž se používá mořská voda, řasy, bahno i přímořské klima k uvolňujícím a regeneračním postupům. Celé wellness centrum vám umožní maximální dobití našich baterií.

Další podrobnosti a informace o rezervacích najdete na webových stránkách hotelu www.fourseasons.com/sharmelsheikh/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here