Fascinace: Vertu boduje s novým smartphonem

0
1312

Není tajemstvím, že Vertu je dceřiná společnost giganta mezi mobilními výrobci Nokia. Právě z tohoto důvodu i nový model Constellation vychází z klasického modelu od Nokie, ostatně jako téměř všechny další modely od Vertu. Jako předloha posloužil model Nokia E72.

Chytrý smartphone v tomto případě zaručuje, že se nejedná jen o další mobilní tuning, jak jsme byli doposud zvyklí. Vzhled tu rozhodně není na prvním místě. Počítat můžete s operačním systémem symbian, který je více než klasický právě pro Nokie. Další pohodlnou součástí je QWERTY klávesnice.

Nokia se ale na tomto modelu podepsala i v jiných ohledech. Telefon získal mnoho jejích dovedností. Samozřejmostí je připojení k internetu a k vašemu osobnímu emailu. Ohledně emailu Vertu poskytuje službu Vertu.me, což je zabezpečovací emailová služba,  která vám pomůže se zálohováním kontaktů, úkolů nebo kalendáře.

Vertu však rozhodně nezapomněl, že jeho filozofií je kombinace luxusu, technologie a designu, jak uvedl šéf společnosti Perry Oosting. Velkou roli tu také hraje originalita, protože každý chceme mít něco extra, něco co máme pouze my. Tento model od Vertu je skutečně originální. U jeho výroby stojí vždy jeden člověk, který se v konečné části výroby podepíše uvnitř telefonu pod baterii.

Další slušnou vychytávkou tohoto modelu je aplikace Consierge. Jedná se exkluzivní službu od Vertu, která vám pomůže v mnoha každodenních činnostech. Můžete si díky ní rezervovat místo v restauraci, divadle či na koncertě, nebo třeba letenku privátním letadlem. Dále si můžete cokoliv objednat, nechat si poradit nebo doporučit skvělé akce. K dispozici máte aktualizovaného rádce, který vás nenechá ve štychu ve sto čtyřiceti městech po celé Evropě.

Když si nebudete vědět rady s nastavením vlastního telefonu, je tu další pohodlná služba. Remote Assist vám vždy poskytne ty nejkvalitnější uživatelské rady. Pomocí ní můžete telefon lépe nastavit nebo vyřešit jakýkoliv problém. Pokud nezvládnete nastavení sami, specializovaný technik se připojí na dálku k vašemu telefonu a vše vyřeší za vás.

Model Constellation Quest můžete vybírat z velké palety kombinací vzhedu a cenových relací. Nejlevnější verze z oceli a kůže vás vyjde na 135 tisíc korun. O stupeň lepší verzi za 160 tisíc korun můžete kombinovat s růžovou kůží a safírovými tlačítky. Pokud nemusíte šetřit, určitě si pořiďte top této série ze žlutého 18karátového zlata v kombinaci s černou kůží. Za tento model zaplatíte skoro půl milionu korun.

Pro Vertu Constellation nemusíte nikam extra jezdit. V Praze je již dva roky otevřený specializovaný butik Vertu a i tento model se tu samozřejmě bude nabízet i prodávat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here