Brian Tracy: 30 let zkušeností leadershipu v Bratislavě!

2
1661

Mistr na poli rozvoje lidského potenciálu a osobní efektivity byl pozván, aby šířil své techniky a rozdával tipy i ve střední Evropě. Kde podle vašeho názoru tkví klíč k úspěšnému vedení společnosti? “Úspěšné společnosti se nestaly úspěšnými náhodou. Skutečností je, že pokud se podíváte na žebříček Fortune 500, tyto společnosti často investují velké prostředky na trénink a vzdělávání svých top manažerů.” To jsou slova Briana Tracyho, jejich pravdivost můžeme pozorovat všude kolem sebe. A vědí to v IBM, Hewlet Packard, Federal Express, Ford, i ve stovkách dalších gigantických společností.

Stále si říkáte: “Proč právě Brian?” Brian má na svém kontě přes 500 školících programů – takovou porci zatím nikdo nikdy nevytvořil! Tyto školící programy rozprostřel mezi celé spektrum lidské a podnikové výkonnosti. Dalším z absolutních nej je číslo 250 000. Až tolik lidí se ročně účastní Brianových přednášek, takovýmto číslem se žádný jiný světový řečník nemůže pochlubit!

Hlavními obory této světové kapacity jsou ekonomika, psychologie, filozofie a historie. Díky 30 letům studia těchto oborů je schopen psát a hovořit o dosažení úspěchu, jak v osobním, tak i v profesním životě, s obrovským nadhledem. Jeho schopnost převést původně složitá řešení do běžné mluvy obdivuje nejeden světový řečník. Inu posuďte sami, co na jeho adresu říkají ostatní špičky oborů:

“Pokud se jedná o pomoc lidem uspět víc, nez si vůbec dokáží představit, Brian Tracy je číslo jedna. 30 let jsem učil lidi, jakým způsobem si vytvořit život podle svých představ a neznám nikoho jako je Brian. S jeho magickou schopností vystvětlit tyto extrémně účinné koncepty do tak jednoduchého, snadno použitelného systému. Je to jeden z mála systémů, které doporučuji svým kamarádům a rodině.”
– Bill Harris, tvůrce Holosync Audio Technology a ředitel Centerpoint Research Institute.

„Brian Tracy ví víc o budovaní a zvyšování osobní efektivity, než kdokoliv jiný, koho znám.“
Jack Canfield

„Musím se přiznat. Jsem jeden z Brianových dychtivých fanoušků. Brian je jasné světlo ve světě řečníků a autorů. Neskutečně se zamýšlel a dosáhl ohromujících výsledků pro sebe a stovky tisíc jiných lidí.“
Mark Victor Hansen

Díky důkladnému studiu psychologie je Brian Tracy schopen přesně porozumět svému publiku, správně s ním komunikovat a udržet jeho plnou pozornost.

Stěžejní body přednášky:
– určit si nejvhodnější styl vedení pro každou situaci
– motivovat své lidi pomocí třech “R”
– zvolit jasné cíle a úlohy pro sebe a ostatní
– vytvořit vzrušující vizi pro svůj byznys
– nastavit priority a soustředit se na klíčové úlohy
– řešit problémy rychleji a činit správná rozhodnutí
– přimout a udržet si ty nejlepší lidi
– tvořit, řídit a motivovat vítěžné týmy
– komunikovat a prosadit svoje nápady
– rozeznat výhodné příležitosti
– učinit konkrétní kroky, plánovat budoucnost a řídit současnost
– dosahovat skvělých výsledků v nepříznivých časech

Toho všeho můžete být svědky v aule Bratislavské Ekonomické Univerzity, 25.11.2010 od 8:00.  Rezervovat vstupenky si můžete přímo na oficiálních stránkách. Těšíme se na vás v Bratislavě!

2 KOMENTÁŘE

  1. Děkujeme Petře za pozornost a informaci, odkaz jsme opravili. Jsme nadšeni, že máme takto skvělé a věrné čtenáře! Přejeme mnoho úspěchů, Dreamlife.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here