Fascinace: V pražské restauraci Pravda ožil stylový Vertu Bar

0
1323

Výběr pravého místa pro butik s mobilními telefony rozhodně nebyl náhodný. „Když zástupci značky Vertu vybírali místo pro náš obchod v Praze, nedívali se jinam než na Pařížskou ulici. Tato úžasná ulice se svým okolím se stala domovem pro ty nejlepší luxusní značky v Praze a nabízí fantastické nákupní zážitky,“ řekl manažer butiku Petr Hrebák. „Do butiku Vertu chodí zákazníci již téměř tři roky třeba jen na kávu či sklenku šampaňského.“ A možná právě zde se zrodil nápad nabídnout zákazníkům ještě něco navíc. Rozhodli jsme se pozvat Pražany v době vánočních nákupů do opravdového baru ve znamení značky Vertu,“ vysvětluje Hrebák

Od zmiňovaného butiku ani nemusíte chodit moc daleko, abyste se dostali do vyhlášené restaurace Pravda, která leží na téže ulici. Až do poloviny ledna si můžete právě zde do sytosti užívat atmosféru mobilních telefonů Vertu, jež na vás bude dýchat ze všech stran. Černobílé dekorace, stylové posezení a všudypřítomná nezaměnitelná loga Vertu doprovází velké fotografie telefonů i jejich slavného ambasadora – zpěváka Seala. Na velkoplošné televizní obrazovce navíc můžete zhlédnout krátká videa ze světa Vertu, mezi nimiž nechybí ani spot o ruční výrobě mobilních telefonů.

Aby toho nebylo málo, Vertu zpříjemní každému zákazníkovi jeho oběd či večeři sklenkou pravého šampaňského zdarma. Příjemným překvapením bude jistě také tematický nápojový lístek, na němž místo běžných názvů koktejlů naleznete jména jednotlivých modelů od Vertu. Zajímá vás, jak chutná například Constellation Quest, Signature Platinum či Ascent Ferrari? Pak si v lednu rozhodně nenechte ujít návštěvu restaurace Pravda. Svět Vertu tu pro vás bude žít do patnáctého ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here