Fascinace týdne: Vertu V kolekce

0
1231

Kolekce Vertu V je zaměřená na digitální vylepšení pro použití v každodenním životě se zaměřením na cílovou skupinu, která dává přednost luxusním jedinečným produktům, jež umožní jejich osobě výrazně vyniknout ve společnosti. Celá kolekce obsahuje několik modelů, při jejichž výrobě společnost Vertu maximálně usilovala o řemeslnou dokonalost a výslednou použitelnost každého z nich, aby se vedle luxusních hračiček zařadily i do kategorie účelných předmětů pro pohodlné používání. I tato společnost si totiž plně uvědomuje, že neúčelný luxus je vhodný leda tak pro sběratele, z jejichž vitrín se zakoupené skvosty luxusního trhu již nikdy neukáží na denním světle. Nejlepší reklamou je používaný předmět odvádějící skvělé či dokonce vynikající výsledky.

Sada obsahuje poměrně velké množství předmětů, od kterých lze očekávat již zmiňovanou preciznost, účelnost, ale také velké pořizovací náklady. Cenu však necháme ještě nějakou chvíli uležet a zaměříme se přímo na některé modely z kolekce Vertu V. Jako dominantní produkt celé kolekce lze považovat bluetooth headset se super moderním designem. Kromě dokonalého vzhledu svým majitelům však tento přístroj s názvem Vert V Bluetooth headset nabídne nezvyklé ergonomické vlastnosti, které zapříčinil vhodný výběr velmi lehkých materiálů, určených pro výrobu tohoto bezdrátového zařízení.

Pokud přejdeme k dalšímu význačnému kousku, bude to čtečka paměťových karet, kterou zaručeně ještě nikdy nikdo z vás nedržel ve svých prstech. Čtečka je ‚uschovaná‘ ve stylovém a vzhledem netradičním pouzdru. I pouzdro samotné upozorňuje, že ve svých útrobách skrývá něco, co není příliš tradiční. Jestli ale čekáte moderní výdobytek techniky, bohužel vás musíme zklamat. Od čtečky paměťových karet lze čekat opravdu pouze čtení paměťových karet pomocí USB 2.0 portu vašeho počítače. Věřte však, že tato čtečka vám něco speciálního nabídne, a bude to její exklusivní design, jenž s přehledem strčí do kapsy všechny konkurenty.

Tím však soupis předmětů v kolekci Vertu V nekončí. Dále zde máme klasické kuličkové pero, koženou peněženku a další maličkosti, které vám ve společnosti poskytnou pocit nadřazenosti. Kdo by vlastně takovýto pocit necítil, kdyby při sobě nosil těchto pár maličkostí v celkové hodnotě 13 500 Kč?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here