Fascinace týdne: Exkluzivní lože Vi-Spring Monarch

0
1240
Zatímco vám Dreamlife.cz naservíroval požitkářské články o světově proslulých postelích Hästens, ve kterých si příjemný spánek dopřává například švédský král, anebo také obdivující článek nejprestižnější značky ložního prádla Anichini, ta pro změnu hýčká vybrané klienty nejluxusnějšího hotelu světa Burj Al Arab, další tradiční značka zdravého a pohodlného nočního života Vi-Spring připravila exkluzivní postel své nejvyšší řady a pozornost upoutala představením v nejstarším obchodním centru Harrods.
Od roku 1901 je Vi-Spring významným hráčem v oblasti matrací a postelí, jejich kvalitní produkce a inovátorský přístup se stala věhlasnou hned v témže roce, a tak nebylo překvapením, že o pár let později se jejich postele dostaly například na palubu zaoceánských lodí Queen Mary nebo Titanic a významní hosté předních hotelů po celém světě v nich trávili své vizionářské noci.
„Jsme přesvědčeni, že zdraví a pohodlí plynoucí z koupě té správné postele může být obrazně řečeno životní změnou. Stále více zákazníků zjišťuje, že to nejlepší přichází právě ve spánku… Nový model The Monarch ztělesňuje naši nekompromisní oddanost tvorbě postelí – je navržen přesně dle požadavků klientů s maximálním smyslem a péčí o každý detail,“ prohlásil při představení ředitel společnosti Vi-Spring Mike Meehan. A parametry nové postele jeho slova dokonale dokreslují – díky výběru speciálních a ryze přírodních materiálů jako jsou jehněčí vlna, mohér, kašmír a také poprvé vlákna exotického bambusu jsou kvality příznačně nastíněny, pohodlí a oporu tělu při spánku zajišťuje 3 420 pružin, to vše zpracováno v nejvyšší kvalitě a překryto pečlivě ručně šitým ložním prádlem. Zbývá tedy ještě zmínit cenovku, která je stanovena na 775 tisíc korun za dvojset o délce 182 cm. S ohledem na kvalitu není tedy divu, že jedním z prvních zákazníků se stal bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham s manželkou Victorií.
Výběr místa představení nového modelu byl pravděpodobně již od začátku zřejmý a měl podtrhnout prestiž a historii značky Vi-Spring, proto není vhodnějšího místa než nákupní centrum Harrods, které patří do vytříbené společnosti nejluxusnějších a největších nákupních center světa. A přitom je také absolutně nejstarším! Historie sahá až do roku 1834, dům světově proslul hned o pár let později, když hostil první světovou výstavu The Great Exhibition. I poloha obchodního domu je velmi výjimečná, nachází se na ploše o velikosti 4,5 akru v blízkém sousedství populárního londýnského Hyde parku. Uvnitř se skrývá na 330 luxusních obchodů, a o velmi vytříbenou klientelu pečuje na pět tisíc zaměstnanců. Mezi pravidelnými návštěvníky lehce potkáte třeba Madonnu, která má svůj byt naproti Harrods vzdálený jen procházkou parkem, nebo také Kate Moss či Christinu Aguileru. Dříve zde svůj volný čas trávívala i britská královna Alžběta II. A tak pochopitelně není Harrods pro každého, pečlivě si udržuje svůj kodex oblékání, který musí každý z návštěvníků respektovat – návštěvníci s batohy nebo objemnějšími zavadly se dovnitř nedostanou, stejně tak jako pánové v krátkých kalhotách či dámy s tričky odhalující břišní partie.
A tak až vyrazíte na nákupy do Harrods, až si vyberete tu nejlepší postel nebo přímo Vi-Spring Monarch, nezapomeňte svůj nový noční poklad oslavit například limitovanou edicí lahví šampaňského Perrier-Jouet. Právě tato edice se nově stala nejdražším šampaňským světa, s cenou překračující hranici sta tisíc korun za láhev – jednoduše se při zpáteční cestě zastavíte ve francouzském Epernay, kde si necháte přesně dle vlastních představ a přání připravit set několika lahví… Lákavé nabídky! Ale zatímco postelí Monarch by mělo být dostatek a Harrods bude na svém místě i v dalších letech, individuální šampaňské od Perrier-Jouet získá pouhých 100 zájemců, pospěšte si.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here