Fascinace měsíce: Jak člověk smýšlí na CD

0
1358

Knižní kus Jak člověk smýšlí, na němž postavili svůj úspěch světově proslulé persony jako Earl Nightingale, Bob Proctor, Tony Robbins, Norman Vincent Peal a tisíce dalších osobností, jež nesmírně obohatili průmysl osobního rozvoje 20. století, nyní dostává svou CD podobu. Půjdete ve šlépějích úspěšných i vy? Než se rozhodnete, pozorně se zamyslete nad následujícím výrokem.

„Kdybych měl jít pro tuto knihu pěšky až do Číny, šel bych.“ – Bob Proctor

Většina z nás je plně obeznámena se zákonem „jak zaseješ, tak sklidíš“ v různých životních situacích. Mnozí si však neuvědomují, že naprosto totožný zákon funguje, hovoříme-li o našem myšlení. Každá pozitivní myšlenka se promítá do naší budoucnosti v podobě šťastných a radostných momentů, naopak každá negativní myšlenka se v budoucnu objeví ve formě momentů neštěstí a utrpení. Čas za nic nemůže, to my jsme myšlenku zasili, nelze tedy vinit nikoho než sebe. Jak jsme v minulosti smýšleli, tak nyní sklízíme, a na světě není nic jistějšího než to, že tento proces se bude neustále opakovat – u každého bez výjimek! A s jakým vědomím budete smýšlet vy?

Není to osvobozující? Každý to může změnit!

Proto je bezpodmínečně nutné mít své myšlení disciplinovaně pod kontrolou, pokud chceme mít pod kontrolou svůj osud. Bez špetky milosti vyrvat z myšlenkové půdy bujaře rostoucí plevel destruktivních zlozvyků a zasíti semena ctností a štěstí přinášejících myšlenek. Toto rozsahem malé dílko vám nejen podá pomocnou ruku, ale taktéž vám dodá potřebný dostatek energie a vždy usměrní vaši pozornost správným směrem. Při každé pochybnosti je záhodno stisknout co nejdříve Play.

Jak člověk smýšlí ve svém srdci, takový je…

Je ideálním nástrojem pro časté připomínání si nejvyšších pravd a udržování se ve stavu hlubokého uvědomění nejvyšších hodnot. Nyní však – a co potěší silně převažující procento zaneprázdněných lidí – je možné si nově zajistit knihu Jak člověk smýšlí v CD podobě! Tudíž i jízda v autě, v metru či autobuse a každá volná chvilka se může od dnešního dne proměnit v neočekávaně produktivní momenty, které vám v budoucnu přinesou ty nejsladší plody života…

Čím klidnějším a vyrovnanějším se člověk stane, tím větší bude jeho úspěch a jeho vliv.

Strhujícím putováním do nejméně probádaných – či často naprosto neznámých – částí duše vám skrze rukopis Jamese Allena zprostředkuje hlas proslulého českého básníka, prozaika, moderátora a herce Miloně Čepelky. CD Jak člověk smýšlí si nyní můžete opatřit pro sebe a své blízké i vy na Dreambay.cz za cenu 297 Kč. Není lepšího daru než darovaná šance na lepší život…  Přejeme vám příjemný poslech a kvanta zdárně zasetých semínek úspěchu, radosti a štěstí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here