Fascinace: Dreamlife nově na Youtube a Twitteru!

0
1460

V rámci příprav přechodu na novou verzi magazínu pro vás máme takovou ochutnávku této nové éry – v podobě dvou zbrusu nových motivačních a inspiračních zdrojů. Jistě víte, že oficiální fanouškovskou stránku Dreamlife.cz již naleznete na Facebooku. Zde vám pravidelně servírujeme odkazy na ještě žhavé články z naší redakční pece a vždy něco extra navíc. Nyní vám nabízíme další možnost být s námi v ještě bližším kontaktu – díky již zmíněným stránkám Youtube (http://www.youtube.com/user/DreamlifeMagazine) a Twitteru (http://twitter.com/Dreamlifecz).

Jaký máme důvod k vytvoření těchto nových informačních toků? Každá ze stránek je určena k jinému účelu – podle toho také budou do budoucna vypadat publikace na jednotlivých stránkách. Ačkoliv se může zdát, že jsou totožné, tak nejsou.

Na Youtube budeme publikovat pravidelně dvě nová videa týdně – každé pondělí a čtvrtek zde naleznete porci luxusu, jež je hodna každému čtenáři magazínu formátu Dreamlife.cz! Díky tomu budete moci mnohem efektivněji upravovat a usměrňovat svou vizi budoucích týdnů, měsíců a let. Twitter kanál bude aktualizován mnohem častěji (každým dnem) a bude primárně určen ke zveřejnění prudce povzbudivých citátů a krátkých aktuálních zpráv a poznatků.

Toto je však pouze začátek změn na Dreamlife, skutečně se máte nač těšit – jak již zajisté víte, náš magazín dozná mnohých změn – nejvíce viditelnou bude změna designu stránek (kdo novou podobu neviděl, nalezne ji zde). Přejdeme na ještě luxusnější a více vystihující design, který podtrhne pravou povahu Dreamlife! Pevně věříme, že díky tomuto kroku s vámi začneme být naladěni na ještě podobnější frekvenci a užitek z toho bude oboustranný. Nebojíme se to nazvat Novou érou! Držte si kloubouky, tato éra pomalu, ale jistě přichází…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here