Fascinace: Dechberoucí zážitek na střeše světa

0
1375

Magický resort St. Regis stojí ve výšce neuvěřitelných 3680 metrů nad mořem.  Jeho brány mu otevřelo hlavní město Tibetu Lhasa.  Má tu čest se pyšnit zajímavými úkazy ve svém přilehlém i vzdálenějším okolí. Můžete se nechat unést například návštěvou Jokangského chrámu, který je pro převážnou většinu místních obyvatel nejdůležitějším chrámem v celém Tibetu. Velkolepý monument je směsicí indických, čínských a nepálských architektonických prvků.

Jistě také nelze opomenout tak významnou stavbu, jakou je skvost nazývaný Jewel Park.  Ve svém překladu vystihuje přesně jeho krásu a čistotu, protože mluvíme o ozdobném parku a přilehlém paláci z 18. století. K jeho jedinečností přispívá, že sloužil jako tradiční letni sídlo Dalai Lamy. Toto je rozhodně jedno z míst, kde vás to bude inspirovat k velkým činům…

A pokud si budete připadat unavení, královský odpočinek vám umožní  speciální iridiový bazén, připravený hostům hotelu St. Regis zajistit uvolňující relaxaci.

K dispozici je také mnoho speciálních nabídek pro  maximální komfort náročných cestovatelů, kupříkladu v podobě Magical Lhasa. Za tímto slovním spojením se skrývá balíček exkluzivních služeb:

Zamyslete se, jak by se vám líbilo ubytování v jednom z nejluxusnějších pokojů? Ráno byste vedle snídaně zakusili také probuzení smyslů v podobě jógy za osobní asistence samotného mistra. Pokračoval by gurmánský požitek v podobě tibetské kuchyně a možnost kuchařského kurzu, kde vás naučí místní speciality….Na tento zážitek budete určitě dlouho vzpomínat a také dlouhé roky oslňovat své přátele vaším tibetských kuchařským uměním!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here