Fascinace: 100 nejkrásnějších žen dle magazínu Maxim

0
1738

Máme pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Začněme tou dobrou: právě jste rozklikli zřejmě ten nejkrásnější článek na Dreamlife. Představíme vám totiž žebříček magazínu Maxim Hot 100. Tedy sto nejžhavějších žen planety – ženy napříč národnostmi, povoláním, vzhledem i vzděláním. Zatímco některé spadají do kategorie dokonalých modelek, jiné si své postavení vydobyly přirozenou krásou, další až éterickou křehkostí.

Jedno mají však společné všechny – jsou úspěšné v tom, co dělají. Musely se několikrát odpíchnout ode dna. Podařilo se jim vystoupat na vrchol a předčit své sny. A denně dřou několik hodin v posilovně, bez výjimky. Místo tiché závisti jim tak vzdejme hold!

Magazín Maxim, absolutní jednička v pánských magazínech ve Spojených Státech, expandoval za dobu svého působení nejen do většiny zemí světa (krásnými dívkami se mohou kochat pánové například i v Chile, Mexiku, Singapuru či Indii a na Filipínách), ale i do mnoha jiných odvětví a projektů. Jeho anketa Hot 100 patří spolu s anketou magazínu People mezi nejznámější ankety krásy světa. Koho vynesla na vrchol letos?

Mezi nejžhavější zpěvačky patří podle Maximu Katy Perry, Rihanna a nestárnoucí Christina Aguilera. Ta dokáže vyprodat koncertové haly i veškeré magazíny, na jejichž obálce se objeví. Královna Karibiku Rihanna se pro změnu po roce vyhrabala z osobních problémů a teď se vrací ještě silnější a krásnější na scénu. Herečkám zase svou krásou vévodí Cameron Diaz, Anne Hathaway i éterická absolventka Harvardu Natalie Portman.

Žebříček Hot 100 je rovněž důkazem, že i ženské obliny a křivky patří stále mezi doménu těch nejpřitažlivějších. Do této kategorie žen spadá herečka Scarlett Johansson a Angličanka Kelly Brook. Přirozenou krásu reprezentuje čerstvá vévodkyně z Cambridge, tedy Kate Middleton, které patří 26. příčka.

Absolutně nejžhavější dívkou planety je pak tvář značky Victoria´s Secret, modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley, o níž zřejmě ještě hodně uslyšíme. Jelikož zde nemáme dostatek místa vám představit všech 100 nádherných dívek, přinášíme vám alespoň rozšířenou fotogalerii, kde najdete mnohé tváře ankety.

A teď ta špatná zpráva: V žebříčku 100 nejkrásnějších žen se neumístila jediná Češka, a to navzdory tomu, že je tato národnost sázkou na jistotu, jde-li o krásu. Tak snad příště…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here