Elton John: S luxusním iPodem do boje s AIDS

0
1502

Nezisková společnost Elton John AIDS Foundation vznikla již v roce 1992 a za léta svého působení dokázala na boj se zákeřnou nemocí nashromáždit více než 150 milionů dolarů. Díky této neuvěřitelné částce dnes patří k předním světovým organizacím svého druhu. Peníze následně investuje do programů prevence, informování široké veřejnosti o nemoci, jakož se i snaží vymítit jistou diskriminaci, která kolem nakažených lidí vzniká. V neposlední řadě pomáhá přímo lidem postižených nemocí AIDS ve Spojených státech a dalších 55 zemích po celém světě.

Projekt limitované série iPodů pro zisk dalších peněz vznikl spojením myšlenek zpěváka Eltona Johna a designéra Labana Roomese. Každý z přehrávačů si zachovává svůj tradiční vzhled, ale od svých „obyčejnějších“ brášků se liší více než 250 krystalky Swarovski, zasazenými nejmodernější laserovou technologií do pláště každého z nich. Zadní stranu potom zdobí podpis Eltona Johna, taktéž laserem.

Ale nejen podpisem přispěl populární zpěvák. Každý z jeho speciálních iPodů má v sobě již nahrané jeho CD „Rocket Man: The Definitive Hits CD“. Jste-li fanouškem Eltona Johna stejně jako iPodů, neváhejte. Počet vyrobených kusů je totiž výrazně omezen!

Jednoduchá rovnice nám to dokonce umožní spočítat. Takzvané „Starburst“ iPody jsou k dostání v devíti různých barvách (stříbrná, černá, fialová, modrá, zelená, zlatá, oranžová, červená a růžová) a od každé z nich přišlo na svět rovných sto kusů. Celkem tedy 900 vyrobených Starburst iPodů, které se těší na své nové majitele. Dejte si pozor, ať vám vaše oblíbená barva neuteče a objednejte si svého šampióna na internetových stránkách luxusního obchodu Goldenie.com!

Vedle barvy si můžete vybrat i ze dvou různě velkých kapacit přehrávačů. Komu stačí mít v přehrávači 2000 písniček, nebo 8 hodin videa, ať zvolí iPod o velikosti 8 GB a ceně 565 dolarů (12 000 korun). Pro náročnější posluchače je potom šestnáctigigový, o 75 dolarů dražší (celkem tedy 14 000 korun), přehrávač. Z každé částky půjde minimálně 12,5% přímo organizaci Elton John AIDS Foundation, což vychází na 45 – 51 dolarů. Společnost je hodlá investovat do pomoci africkým sirotkům nakažených chorobou.

Kombinací špičkové technologie Apple přehrávačů, extravagantně blýskavých křišťálových krystalků v ladící barvě a zároveň pomoci dobré věci Starburst iPod aspiruje na jeden z nejvyhledávanějších přehrávačů letošního roku. Vědomí výjimečnosti a ekluzivnosti díky omezenému počtu vyrobených kusů by zároveň mělo přispět k tomu, aby se z tohoto konceptu stal nepostradatelný doplněk této sezóny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here