Efektivní řízení podniku se systémem RED online

0
1744

Jedním z řešení pro řízení developerských podniků je systém RED online pro developery. Ten přitom disponuje množstvím užitečných modulů, které významnou měrou pozitivně ovlivní práci a její efektivnost. Seznamte se s těmi nejdůležitějšími z nich.
systém

O co se systém stará

Zajímá vás, co implementací podnikového systému vlastně získáte? Jednoduše řečeno budete mít kompletní přehled o jednotlivých procesech ve společnosti. Systém dokáže propojit všechna oddělení a vytvořit pro vás tak jednotnou agendu. Nebude se stávat, že by něco nebylo kompletní a vznikal tak kvůli tomu zmatek.

Užitečný prodejní modul

Tato část se postará především o evidenci takzvaných jednotek a balíčků, a to navíc s notnou dávkou automatizace. V tomto modulu rovněž budete moci spravovat své ceníky. Systém umožňuje pracovat nejen s prodejní cenou, ale také s rozpočtovou cenou, minimální cenou pro web a podobně, což developerské společnosti rozhodně oceňují.

Díky tomuto modulu rovněž získáte zjednodušenou správu dat. U developerských společností se poměrně často setkáváte se zákazníkem, který si objednává více jednotek – kromě domu například i garáž či sklep. Tento modul ovšem spravuje všechny tyto jednotky v rámci jednoho balíčku, což usnadní přehlednost celého řešení.

Zajímavý modul Podpora obchodu

Kromě množství dalších modulů starajících se o správný chod podniku narazíte v řešení RED online i na podporu obchodu. Zde jsou k dispozici uživatelům jednotlivé číselníky – kontakty, firmy, balíčky i jejich ceny. Uživatel tak následně řeší celkový obchodní proces a může si nastavit i mnoho zajímavých notifikací. Jako příklad lze uvést definování maximálního času odezvy zákazníkovi, při nějakém jeho kroku.

Tento podnikový systém vám dokáže na míru vašim potřebám připravit společnost Essence. Kontaktujte ji a zjistěte vše potřebné o implementaci RED online pro developery právě do vašeho podniku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here