Další tipy nejlepších restaurací ze západních krajů naší republiky!

0
2710

Pocházíte ze západních Čech a potřebovali byste nějakou radu, kam ještě zajít, aby byl váš seznam vyzkoušených nejzajímavějších restaurací odškrtaný? Nebo se chystáte na dovolenou do těchto krajů a ještě si třídíte možnosti, kde ochutnat to nejlepší, co vám západočeský kraj nabídne?

Ať už se vynacházíte kdekoliv, vězte, že jsou zdejší restaurace skvostné a přímo vybízí k jejich návštěvě.

Jako první z nich se vám představí restaurace a lépe řečeno vinotéka Smaragd, která se nachází v Mariánských lázních. Ano, jedná se o vinotéku s nabídkou nejkvalitnějších vín, ke kterým vám personál rád připraví lahůdky, které se hodí k vašemu výběru vína. Jedná se o vytříbenou vinotéku, kterou Mariánské lázně dlouho postrádaly. Pokud jste milovníky vína, zde si jistě přijdete na své. Vybírat můžete z německých, rakouských či maďarských odrůd. Sáhnout můžete i po české výrobě. Ke každému kousku vám bude doporučeno občerstvení, jež se skládá z francouzských a italských sýrů, rakouských uzenin a řeckých oliv. Co by to bylo za občerstvení bez poctivého čerstvého pečiva, které zde mají z Dolního Žandova. Kdo si potrpí na řízenou ochutnávku vín, může si zde objednat speciální řízenou degustaci, kde se vám budou věnovat profesionálové.

Vinotéka vám nabídne klidné a rodinné prostředí s domácí atmosférou. Pokud jste již unaveni po procházce po městě a kolonádách, můžete načerpat energii u skleničky vytříbeného vína a popovídat s přáteli v poklidné atmosféře. Co víc si přát.

Abyste nebyli ochuzeni o tip na restauraci se vším všudy, můžete navštívit například restauraci s názvem Česká hospůdka. Že to ve vás evokuje domáckou atmosféru s nábytkem ze dřeva, příjemnou obsluhou a vynikajícím jídlem? Pak je Česká hospůdka tím nejlepším tipem pro vás. Stačí už jen dodat, že se uprostřed restaurace nachází obrovský praskající krb, u kterého se zahřejete spolu s přáteli. Navíc nad vynikajícími chody, které tu pro vás připravují a s úsměvem servírují. Pochutnáte si zde na tradiční české kuchyni, která je poctivě připravena z kvalitních místních surovin. K pochoutkám si můžete objednat plzeňské pivo.

„Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.“ – George Bernard Shaw

Uspokojte tedy svoji lásku a vášeň k luxusnímu jídlu a vychutnejte si večer. V plzeňském městě a to v restauraci Rango. V rodinném podniku, který se nachází v historickém centru Plzně. Budete nadšeni ze zdejší atmosféry a interiéru, kde se snoubí styl 16. století s toskánským duchem. Posedět zde můžete v nádherných sklepních prostorách, kde se nachází i historická studna.

Restaurace nabízí středozemní kuchyň a vína, která padnou k italským pokrmům. Celý koncept a kvalita pokrmů je na vysoké úrovni. Objednat si můžete saláty, rizota a těstoviny. Umí zde i výtečnou pizzu a ryby. Pokud hledáte místo, kde byste ukojili své gurmánské touhy, pak právě restaurace Rungo je tím pravým. Na příjemnou komunikaci a jídlo vám posvítí bohatě zdobené lucerny a lustry, které opticky zahřívají místo zdobené dřevem a kamenem.

Nechte se hýčkat v prostředí, které vás okouzlí svou atmosféru a kde dostanete na stůl čerstvé a voňavé dobroty. Čekají vás nezapomenutelné zážitky.

© Barbora Mikysková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here