Cocoa Gourmet: Čokoládové pochoutky zdobené zlatem, osázené brilianty

0
1537
Pro dva čokoládové kouzelníky, Laurenta a Daniellu Nessi, je každodenní výroba smyslných klenotů a lahodných pralinek srdcovou záležitostí. Jejich práce pod záštitou Cocoa Gourmet se vyznačuje nejen chutným požitkářstvím, ale také mistrovským vizuálním apetitem, který k nejvyššímu gurmánství jistojistě patří. Po několika letech ve zkušební kuchyni dozrála jejich kreativita do bodu, kdy se rozhodli se svými sladkými dobrotami strhnout širší publikum. Pokud jste dodnes o společnosti Cocoa Gourmet neslyšeli, pak vězte, že její sladký odkaz vám bude v uších i ústech znít ještě velmi dlouho.  
S nekončící vynalézavostí produkují každoročně dvě zbrusu nové kolekce pro období jaro/léto a podzim/zima, které představují zcela nové a o další úroveň pozdvižené pojetí dokonalosti. Pečlivě volená směs sezónních ingrediencí obslouží vaše chuťové pohárky přesně tím, po čem v příslušném ročním období nejvíce touží. Pokud vám drahokamy stávající kolekce zachutnají natolik, že je budete chtít objednat i za rok, máme jednu špatnou a jednu dobrou zprávu.  Nepovede se vám to. Avšak u Cocoa Gourmet bývá pravidlem, že nová kolekce smete vzpomínky na všechny předchozí prvním zakousnutím.
Pověst společnosti stojí na precizním a detailním provedení celé ručně vyráběné řady, která odpovídá znalostem a nejpřísnějšímu řemeslnictví švýcarské tradice. A to je i v této oblasti velmi přesvědčivá záruka kvality, jak zjistíte v našem článku o sladké droze jménem čokoláda. Nejvyšší standardy kakaových bobů grand cru jsou pro potřeby Cocoa Gourmet sklízeny na nejstriktněji hlídaných plantážích. Ani smítko konzervačních látek. Minimální hodnoty cukru dovolují bohatým nuancím kakaa plně vyniknout. Mimořádná jakost oříšků, krémů a speciálního másla jdou ruku v ruce s nekompromisní filosofií společnosti.
Třešničkou na dortu, ve které pralinky se jmenovkou Cocoa Gourmet bezkonkurenčně excelují, je prezentace samotná. Pokud se říká, že hezky zabalený bonbonek chutná dvakrát lépe, zakladatelé společnosti kontrují, že čtyřikrát. Luxusní rukodělné dřevěné boxy vystlané sametem, označené sériovým číslem na mosazném podloží a zdobené přepychovým střapcem s voskovou pečetí. To jsou chrámy hodné svých pokladů. Smaragdy, rubíny, safíry, topazy, stříbro, 22 karátové zlato, dokonce i brilianty. To vše naleznete za strážnými branami těchto skvostných dárkových truhlic.
Na všech drahokamech si samozřejmě můžete směle pochutnat, aniž byste si v žaludku otevřeli velmi luxusní klenotnictví. Jedná se o zcela nezávadné a jedlé imitace, vyvedené z těch nejexotičtějších druhů ovoce a dalších klíčových surovin. Tím skutečným šperkem je samotný čokoládový klenot a jeho lahodná chuť nikdy nepojde napospas oslnivého designu. Vzhledem k ruční výrobě jsou veškeré kolekce poměrně úzce limitované. O to exklusivnějším dárkem se stávají. A kdo ví, kdy nastane právě tak výjimečná situace, aby si zasloužila takto nevšední „bonboniéru“.
Posedáváte u průzračné laguny Le Meridien na Bora Bora a jak vám ono rozjímání čistí mysl, vzpomenete si na důležité výročí. Přemýšlíte nad vhodným darem pro svoji milou. Kladete si otázku: „Co ženy milují?“ A v tom vás to trkne. Když se mi podaří zkřížit čokoládu se šperky, vyšlechtím ekvivalent dokonalosti. Hlavou probleskne vzpomínka na honosné čokoládové šperkovnice Cocoa Gourmet a už mobilem zadáváte objednávku. Ať už jste kdekoliv na světě, královský dar s bezplatným doručením přilétne až do vašich rukou. My vám závěrem přejeme, ať to stihne včas…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here