Chuck Norris: Když má dokonalost jméno

3
1595

Neděle 10. března 1940 se navždy zapsala nejen do dějin státu Oklahoma ale i celého světa. Narodil se Carlos Ray Norris Jr., dnes známý jako Chuck Norris – první vědecky doložený příklad nadčlověka v historii lidstva.

Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje.

Jen málokdo ještě neslyšel žádný vtip o Chucku Norrisovi, na internetu jsou jich dnes stovky a mnoho z nich je opravdu povedených. Žádný jiný herec či mediální osobnost není terčem takového množství anekdot a jméno Chuck Norris je v dnešní době jen opravdu zřídka slyšeno v jiné souvislosti. Ale proč právě Chuck? Existují přece desítky akčních herců, jejichž drsné výrazy a filmové hlášky působí dnes již pouze komicky, a přesto ve své době sklízely zasloužený úspěch. Důvody jsou hned tři: internet, zvučné jméno a neomylný Texas Ranger Cordel Walker.

Bermudský trojúhelník byl původně Bermudský čtverec, dokud Chuck Norris neukopl jeden roh.

Chuck Norris sestřelil bojové letadlo tak, že na něj namířil prst a řekl: “Bang!”

Internet je bezesporu informačním médiem budoucnosti a „Fakta o Chucku Norrisovi“ rozpoutala opravdovou lavinu a rychlostí blesku se rozšířila do mnoha zemí napříč všemi kontinenty. Jméno Chuck Norris je krátké, rázné a dodává vtipům tu správnou jiskru. A do třetice je tu seriál Walker, Texas Ranger, kde Chuck ztvárnil hlavního hrdinu a právě tato postava dala impuls vzniknout první anekdotě o jeho smyšlené dokonalosti.

Když Chuck Norris spadne do vody, není mokrý, ale voda je Chuck Norris.

V běžném pokoji je 1238 věcí, kterými vás Chuck Norris dokáže zabít, včetně pokoje samotného.

Ač se to tak na první pohled může zdát, Chuck Norris nepatří mezi ty, kteří by si svůj úspěch nezasloužili. I v osobním životě se chová s podobným klidem a rozvahou jako nejslavnější Texas Ranger. Po střední škole se stal vojenským pilotem, sloužil v Koreji a právě zde se poprvé setkal s bojovým uměním. V roce 1968 získal titul profesionálního šampiona v karate ve střední váze. Ve 34 letech již fungovalo více než třicet jeho škol karate a jedním z jeho žáků byl i slavný americký herec Steve McQueen a byl to právě on, kdo Chucka přivedl k herectví.

Existuje sedm divů světa: Chuckova pravá ruka, Chuckova levá ruka, Chuckova pravá noha, Chuckova levá noha, Chuckův trup, Chuckova hlava a Chuckův kop s otočkou.

Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové. Tu vynalezl Tom Cruise.

Jak by se vám líbilo být nyní v kůži Chucka Norrise? Můžeme jen těžko hádat. Celý život úspěšně kráčí po své cestě, ale největší popularity dosáhl až díky vtipům o své osobě. A jak zareagoval? S klidem a humorem vydal několik prohlášení, v nichž zpochybnil své vlastní schopnosti a hlavně přirovnávání sebe k Bohu. Zvýšený zájem o jeho jméno znamená také zvýšený zájem o jeho současnou práci, což je především filantropie, a to je pro něj samotného nejdůležitější. Pokud jsme si skutečně jistí vlastními schopnostmi, není pro nás těžké zasmát se sobě samému, a kdo jiný by to měl dokázat a jít příkladem ostatním než právě Chuck. Vždyť i superman nosí na spaní tričko s obrázkem Chucka Norrise.

3 KOMENTÁŘE

  1. Zatím přežil, ale za dnešek jsem přišel o dost peněz a celkově je to možná nejnepovedenější den měsíce.. Takže kdo ví, kdo v této náhodě má prsty.. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here