Chtějte to nejlepší!

0
1797

Zeptejte se sami sebe: Existuje to, co chcete a co si přejete? Pokud řeknete “ano”, skvěle, ale věříte, že to můžete mít? Mít ideálního partnera, báječné přátele a skvělé spolupracovníky? Věříte, že bohatství, které chcete, je tu pro vás připraveno? Myslíte, že můžete mít naplněný a bohatý život? Život v prosperitě, zdraví, seberealizaci a štěstí?Djerba_Catamaran

Na všechny tyto otázky byste měli odpovědět kladně, jednoznačným “ANO”. Měli byste od života očekávat to nejlepší a věřit, že vám to nejlepší také bude dopřáno. Jedině tak se to pak i stane. Uvědomte si, že jste pány svých myšlenek, citů, akcí a emocí. Jste vládci svého života! To vám propůjčují pocit vlastní hodnoty, důstojnosti a síly, z něhož můžete čerpat sílu, kterou potřebujete k tomu, abyste mohli vykonávat svou práci úspěšně a vést život naplněný radostí.
“Bez myšlenek nepřijde realita.” autor neznámý

 

Věřte, že jste jedineční a zcela jiní než druzí lidé. Myslíte, mluvíte a jednáte jinak. Nikdo není stejný jako vy. A to je dobře. Poznejte a věřte, že máte zvláštní, jedinečné schopnosti a předpoklady. Můžete učinit něco zcela mimořádného, co nikdo jiný nemůže, protože vy jste vy. Jste tu na zemi, proto abyste se zcela a úplně realizovali,  dělali to, co dělat chcete a žili naplněný život přesně podle vašich představ.

Jste důležití. Máte víru, fantazii a moc, abyste si vybrali své myšlenky a víru. Formulujete a vytváříte tvůrčím způsobem svůj osud tím, co si myslíte a čemu věříte. Věřte, že se ve vašem životě mohou dít zázraky a pak také přijdou. 

“Život je maximálně spravedlivý, vždy ti dá to, co jsi chtěl.” autor neznámý 

Zázrak totiž není porušením přírodních zákonů. Zázrak nedokazuje nic nemožného, nýbrž naopak to, co je možné. Zázrak je něco, co se stane, když se svěříte síle, která ve vás sídlí a necháte ji se projevit. Žijte v radostném očekávání budoucnosti, a pak také nevyhnutelně přijde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here