CEFI: Seminář Pět jazyků lásky

0
1500

Přinášíme vám další seminář z produkce Centra finanční inteligence, jejichž seminář Tajemství a Svět bez hranic si nenechalo ujít mnoho z vás. Tentokrát je tématem Pět jazyků lásky na motivy knihy od autora Garyho Chapmana, která se stala bestsellerem. Gary je uznávaným manželským poradcem a poznatky pro tento knižní počin vznikaly léty praxe jak v osobním životě, tak i v poradně.

“Vždyť ty mě už ani nemáš rád!” Slyšeli jste někdy toto nepříjemné zvolání, ačkoliv to byl naprostý omyl? Jak autor v knize, tak i Ing. Emanuel Krása, lektor kurzu, předkládají důkazy o tom, proč k těmto omylům dochází. A že každý z nás hovoří v jazyce lásky svým originálním způsobem. Může se stát, že náš partner hovoří jazykem stejným, s větší pravděpodobností tomu tak však není. A nejsme-li obeznámeni s jazykem svým, ani svého protějšku, zákonitě si nemůžeme rozumět. Je to, jako kdybychom na sebe hovořili naprosto odlišnými jazyky, bez nadsázky.

Zajímá vás, jakým jazykem lásky hovoříte vy a jakým váš partner? Avšak nejen partner – jazyk lásky je totiž uplatňován nejen v intimním vztahu dvou lidí, setkáváme se s ním mnohem častěji. Jak hovoří vaši blízcí, kamarádi a známí? Chcete vědět, jak druhým lépe porozumět a vylepšit tak své vztahy na všech úrovních? Není problém, dveře jsou zde otevřené právě pro vás. Jak již bylo zmíněno, seminář pořádaný CEFI povede externí lektor Ing. Emanuel Krása.

Máte-li o kurz zájem, přejděte na oficiální stránky Centra finanční inteligence a vstupenky si zde objednejte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here